Eskişehir Kırsalında Yol Yapım Çalışmaları Devam Ediyor

eskisehir kirsalinda yol yapim calismalari devam ediyor
eskisehir kirsalinda yol yapim calismalari devam ediyor

Eskişehir Kırsalında Yol Yapım Çalışmaları Devam Ediyor. Gerçekleştirdiği çalışmalar ile kent merkezinde ve kırsalda vatandaşların yüzünü güldüren Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, yoğun bir tempo ile sürdürdüğü yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Kırsalda birçok farklı noktada çalışmalarını sürdüren ekipler, Mihalıççık ilçesi Çalkaya Mahallesi ve Yeşilyurt Mahallesi’ni birbirine bağlayan yolda üstyapı, Hamidiye Mahalle yolunda ise altyapı çalışmasına devam ediyor.

Günyüzü ve Alpu İlçelerine bağlı mahalle yollarında muhtarlıklardan gelen talepler doğrultusunda görevlendirilen iş makinesi ile tesviye, şarampol ve şev temizliği çalışması yaparak bağlantı yollarını sürücüler açısından daha güvenli hale getiriyor.

Devam eden çalışmalar doğrultusunda Seyitgazi ilçesi Taşlık-Kuyucak arasındaki yolda altyapı çalışmasını bitiren ekipler üstyapı çalışmalarına başladı.

Mahmudiye ilçesinde ağır tonajlı araçların geçişinden kaynaklanan ve mevsim şartlarına bağlı olarak Türkmenmecidiye-Beykışla arasındaki mahalle yolunda meydana gelen deformasyonların tamirine başlayan ekipler çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Ayrıca kent merkezindeki çalışmalarını da sürdüren Büyükşehir Belediyesi ekipleri son olarak Ahmet Hamit Dedelek Bulvarında sıcak asfalt serimi gerçekleştirdi.

Demiryolu Haberleri Ara

İlk yorum yapan olun

Yorumlar