TCDD Taşımacılık İşçi Makinist Alımı Yapacak

tcdd tasimacilik isci makinist alimi yapacak
tcdd tasimacilik isci makinist alimi yapacak

TCDD Taşımacılık A.Ş Müdürlüğüne KPSS puanı Şartı aranmaksızın Makinist İşçi alımı yapılacaktır.


İŞKUR’ca bildirilecek listede yer alacak adaylar 08.08.2019-09.08.2019 tarihlerinde evrak teslimi yapacaktır. Adaylar evrak teslimini şahsen yapacaklardır. Evrak teslimi yapan ve evrakları kabul edilen aday sayısı 20’nin üstünde olması durumunda sözlü sınava girecek adaylar noter huzurunda çekilecek kura ile istihdam sayısının 4 katı kadar belirlenecektir. Yine asıl aday kadar yedek aday kura ile belirlenecek, asıl adaylardan evrak teslim etmeyen veya evrakları uygunsuz olan adayların yerine yedek adaylardan evrak teslimi sırasıyla istenecektir. (Örneğin başvurusu kabul edilen aday sayısı 20’nin altında ise kura çekimi yapılmayacak, 30 ise noter huzurunda çekilecek kura ile 20 kişi asıl aday olarak belirlenecek geri kalan 10 kişi yedek aday olacaktır. Başvurusu kabul edilen aday sayısı 40 dan fazla olması durumunda noter huzurunda çekilecek kura ile 20 kişi asıl aday 20 kişi ise yedek aday olarak belirlenecektir.)

Noter huzurunda kura çekimi gerektiği taktirde 22.08.2019 tarihinde TCDD Genel Müdürlüğü Konferans salonunda yapılacaktır. Kura sonuçları www.tcddtasimacilik.gov.tr adresinde ilan edilecektir. (Kura çekimini dileyen adaylar
izleyebilir.)

Sözlü sınav TCDD Taşımacılık AŞ Genel Müdürlüğünde yapılacaktır. Sözlü sınav tarihleri ve sonuçları http://www.tcddtasimacilik.gov.tr adresinde ilan edilecektir.

İşçi makinist ilan metni için tıklayınız


İlk yorum yapan olun

Yorumlar