TÜDEMSAŞ Personelinden Askıda Ekmek Futbol Turnuvasına Tam Destek

tudemsas personelinden askida ekmek futbol turnuvasina tam destek
tudemsas personelinden askida ekmek futbol turnuvasina tam destek

CK Enerji Çamlıbel Elektrik’in geleneksel hale getirdiği ‘Askıda Ekmek Kurumlar Arası Futbol Turnuvası’nın ikincisi için start verildi. Turnuvaya Yozgat ve Tokat illeri de dahil edildi. Turnuvanın başlama vuruşunu TÜDEMSAŞ Genel Müdürü Mehmet Başoğlu ile birlikte CK Enerji Çamlıbel Elektrik Genel Müdürü İbrahim Yalçın Tekin birlikte yaptı.


Sivas Valisi Salih Ayhan’ın desteğiyle, CK Enerji Çamlıbel Elektrik’in askıda ekmek projesini daha geniş kitlelere ulaştırmak için düzenlediği ‘Askıda Ekmek Kurumlar Arası Futbol Turnuvası’ başladı. 3 ildeki kamu ve özel kurum çalışanlarının yer aldığı turnuvanın sonunda CK Enerji Çamlıbel Elektrik, ilk üç takım adına ihtiyaç sahipleri için askıya ekmek bırakacak.

Dün başlayan turnuvanın bölge şampiyonları ağustos ayının ikinci yarısında belli olacak. Turnuvada bu yıl Yozgat’tan 22, Tokat’tan 21 ve Sivas’tan 32 takım mücadele edecek.Turnuvada TÜDEMSAŞ Genel Müdürlüğü ekibinde forma giyen TÜDEMSAŞ Genel Müdürü Mehmet Başoğlu yaptığı açıklamada, “Çok anlamlı bir turnuvada personelimle birlikte yer almak beni çok mutlu etti. Buradaki amaç hem birlikteliğimizi, hem yardım etme alışkanlığımızı sürdürmek ve yaşlı, genç demeden spor yapma kültürünü sürdürmek” dedi.

Turnuvanın açılış maçında Tarım Kredi Kooperatifleri il Müdürlüğü ile karşı karşıya gelen TÜDEMSAŞ Genel Müdürlüğünü rakibini 3-0 mağlup etti.


İlk yorum yapan olun

Yorumlar