Wonderland Eurasia Bilet Fiyatları

wonderland eurasia bilet fiyatlari
wonderland eurasia bilet fiyatlari

Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük tema parkı Wonderland Euraisa bilet fiyatları yaz kanpanyası nedeniyle ucuzladı. 10 Ağustos 2019’a kadar karnesini getiren öğrencilere ise sınırsız kullanımda özel indirim yapıldı.


Eğlenceye Giriş Kampanyası; ₺ 12.50
Avrasya’nın en büyük tema parkına, pazartesi günleri hariç her gün 12.50 TL ile giriş yapabilirsiniz. Tema Parka giriş yaptıktan sonra, dilerseniz bilekliklerinize yükleme noktalarından bakiye yükleyerek eğlence ünitelerini kullanabilirsiniz.

Günlük Sınırsız Giriş Haftanın her günü; ₺69
Günlük Sınırsız Eğlence Ünitesi Kullanımı haftanın her günü 69 TL’dir. Günlük Sınırsız Giriş yaparak kampanya kapsamındaki tüm eğlence ünitelerinden sınırsız faydalanabilirsiniz.

10 Ağustos 2019’a kadar karnesini getiren öğrencilere günlük sınırız kullanım yüzde 20 indirimli.

Ücretsiz Girişler:
0-3 yaş grubu çocuklar için tema parkımız ücretsizdir. Birinci derece şehit yakınları tema parkımıza ücretsiz giriş yapabilmektedir.

Not: Sınırsız Fiyatlara Açık ve Kapalı GoKart, Hyper Splash, Dijital VR Üniteler, Toddler Soft Play, Dijital Hurricane ve Laser Tag Arena dahil değildir.

Wonderland Eurasia Eğlencenin Giriş Kapısı
Wonderland Eurasia ile yeni bir Eğlence Çağı’nın başladığı Başkent Ankara’da dünyanın en fazla burguya sahip (inversion) 14 Roller Coaster’ı yerli ve yabancı milyonlarca turist için cazibe merkezi oldu.

En büyük dinazoru ile Guiness Rekorlar Kitabı’na aday olmaya hazırlanan Wonderland Eurasia, Asya ve Avrupa sentezini bünyesinde barındıran 12 farklı Tematik bölümden oluşuyor.

Dijital oyun alanlarından yetişkinlere özel oyun alanlarına, Türkiye’nin 7 Coğrafi Bölgesine ait kültürel değerlerin görsel bir şölen eşlinde sunulacağı Tema Park’ta; Nasreddin Hoca’dan Alaaddin’in Sihirli Lambası’na birçok masal karakteri ziyaretçileri masal dünyasına taşıyor.sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar