Mardin Midyat Bölünmüş Yol Projesi En Kısa Sürede İhale Edilecek

mardin midyat bolunmus yol projesi en kisa surede ihale edilecek
mardin midyat bolunmus yol projesi en kisa surede ihale edilecek

Mazıdağı Metal Geri Kazanım ve Entegre Gübre Tesisleri’nde incelemelerde bulunan Bakan Turhan daha sonra Vali Mustafa Yaman, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal ile Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin’i ziyaret etti.


Ziyarette konuşan Turhan, Mardin Midyat bölünmüş yol projesi çalışmalarının tamamlanmasının ardından ihale edileceğini belirterek, bu yolu en kısa sürede tamamlamayı arzu ettiklerini kaydetti.

Altyapı yatırımların yüksek maliyetli ve uzun vadeli yatırımlar olduğunu kaydeden Turhan, bunların belirli programlar dahilinde, öncelik sıralamasına göre yapıldığını vurguladı.

AK Parti iktidarının, Cumhurbaşkanın liderliğinde milletin verdiği vergileri ve ülkenin imkanlarını hizmete dönüştürdüğünü aktaran Turhan, şöyle konuştu:

“Hizmet siyaseti bundan sonrada devam edecek. Yegane amacımız milletimizin isteklerini karşılamaktır. Sadece ulaşım ve alt yapıda değil, bütün alanlarda ülkemizin her köşesinde AK Parti iktidarı döneminde hizmetler yerine getirilmiştir. Ekonominin bir kuralı vardır, imkanlar kısıtlı, ihtiyaçlar sonsuzdur ama biz imkanlarımızın ve ihtiyaçlarımızın önceliklerine göre bunları yerine getirdik.”sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar