TCDD Genel Müdürü Uygun‘un Kurban Bayramı Mesajı

Ali Ihsan Uygun
Ali Ihsan Uygun

Bin yıldır bir ve beraber yaşadığımız bu topraklarda dostluk, kardeşlik ve paylaşmanın doruğa ulaştığı bir Kurban Bayramı’na daha kavuşmanın sevinç ve mutluluğu içerisindeyiz.

Bir kez daha gönül sofralarında ekmeği paylaşmanın, dost meclislerinde bereketi bölüşmenin ve muhabbetin gölgesinde sevdiklerimizle buluşmanın mutluluğunu yaşayacağız.

Bayram, kavuşmak demektir. Gece gündüz-yaz kış demeden en zor şartlar altında görev yapan fedakâr demiryolcularımızla birlikte sevdiklerimizi kavuşturmak için mesafeleri kısaltıyor, gönülleri demir ağlarla birbirine bağlıyoruz.

Hizmete açtığımız yüksek hızlı demiryolu hatları başta olmak üzere, yenilediğimiz demiryolu hatlarında modernize ettiğimiz trenlerimizle bu bayramda da yolcularımıza hızlı, konforlu ve güvenli seyahat hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

Bağlı ortaklıklarımız ile merkez ve taşra teşkilatımızın her kademesinde görev yapan, demiryollarımızı daha ileriye taşımak için emek veren mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyor, aileleriyle birlikte bayramlarını tebrik ediyorum.

Hizmet etmekten onur duyduğumuz milletimizin ve İslam Âleminin mübarek Kurban Bayramlarını tebrik ediyor, barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum.

Nice bayramlara…

Ali İhsan Uygun
TCDD Genel Müdür V.

Levent Elmastaş hakkında
RayHaber editörü

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.