TCDD Personel Alım İlanı DPB Üzerinden Yayımladı

tcdd personel alim ilani dpb uzerinden yayimladi
tcdd personel alim ilani dpb uzerinden yayimladi

TCDD Genel Müdürlüğü yayımladığı bir duyuru ile işçi alımı yapacağını duyurdu. DPB üzerinden yayımlanan personel alım ilanı ve detayları haberimizde.

TCDD PERSONEL ALIM İLANI

TCDD Genel Müdürlüğü, Devlet Personel Başkanlığı üzerinden yayımladığı bir duyuru ile Türkiye İş Kurumu üzerinden personel alımı yapacağını açıkladı.

Demiryolu Hattı Bakım Onarımcısı kadrosuna yapılacak olan personel alımlarında 3 kişi istihdam edilecek.

İlana göre alım yapılacak kadro için başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken bazı koşullar bulunuyor. Bu başvuru koşulları madde madde aşağıda aktarıyoruz.

TCDD PERSONEL ALIMI BAŞVURU KOŞULLARI

Türk vatandaşı olmaki kamu haklarından mahrum olmamak, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, kadro için belirlenen öğrenim şartına haiz olmak, Teşekkülümüzde görev alacak engelli işçiler 4857 sayılı İş Kanununa tabii olarak görev yapacaktır. Güvenlik soruşturması sonucu olumlu olmak.

Deneyim Şartı: Demiryolu Hattı Bakım ve Onarımcısı sanat kolunda çalıştırılmak üzere işe alınacak engelli işçide, yük ve yolcu taşımacılığının birlikte yapıldığı raylı sistemlerde yol bakım onarım işlerinde en az 6 ay çalışmış olmak şartı aranmaktadır.

BAŞVURU ŞARTLARI

Söz konusu personel alım ilanı için başvuru yapacak adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklar. İlana başvuru süreci 6 Ağustos tarihinde yayınlanacak.

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari

Güncel Demiryolu İhalle Takvimi

Per 21

İhale İlanı : Araç Kiralama Hizmeti Alınacaktır

Kasım 21 @ 14:00 - 15:00
Organizatör: TCDD
444 8 233
Per 21

İhale İlanı : Demiryolu Elektrifikasyonu Yedek Malzeme Alım İşi

Kasım 21 @ 14:30 - 15:30
Organizatör: TCDD
444 8 233

Demiryolu İhale Haberleri Ara

Levent Elmastaş hakkında
RayHaber editörü

İlk yorum yapan olun

Yorumlar