TCDD Emniyet Yönetim Toplantısı Afyon’da Yapıldı

TCDD Emniyet Yönetim Toplantısı Afyon’da Yapıldı
TCDD Emniyet Yönetim Toplantısı Afyon’da Yapıldı

Emniyet Kurulu Toplantısı TCDD Genel Müdürlüğü Emniyet ve Kalite Yönetimi Daire Başkanı E. Tuna Aşkın ve Emniyet Teknik Ekibinin katılımı ile TCDD 7.Bölge Müdürlüğü Sosyal Tesislerinde gerçekleştirildi.


Bölge Müdürlüğü üst kademe yönetim kadrosu ve orta kademe yöneticilerinin katılımı ile Bölge genelinde meydana gelen kaza, kaza öncüleri, kazaların kök nedenleri, Emniyet Yönetim Sistemi kapsamında yapılan faaliyetler, İSG Uygulamalarının değerlendirilmesi, kaza farkındalık ve TCDD Emniyet yapısının geliştirilmesine yönelik karşılıklı görüşmeler yapıldı. Emniyet Kültürünün tüm çalışanlar tarafından benimsenmesinin önemi vurgulandı.

TCDD 7.Bölge Müdü Adem Sivri; Bölge olarak tüm çalışanların emniyet sürecine katılımları ve emniyet kültürünün benimsenmesi yönünde işbaşı eğitimleri başta olmak üzere iş yeri ziyaretlerinde tüm çalışanlarla karşılıklı istişarelerde bulunulduğunu ve çalışanların önemsendiğini, bu yönde çalışmaların Bölge Emniyet ve Kalite Servis Müdürlüğü tarafından sürekli tekrar edildiğini belirtti.

Toplantı sonrası Bölge Müdürü Adem Sivri nin ev sahipliğinde Gar sahası ve işyerlerinde inceleme, ziyaretler ve görüşmeler gerçekleşti.sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar