3. Ulusararası Metrorail Forum Ankara Ato Congresium’da Açıldı

ulusararasi metrorail forum ankara ato congresiumda acildi
ulusararasi metrorail forum ankara ato congresiumda acildi

Metro raylı sistemlerine odaklanan 3. Uluslararası Metrorail Forum, kamu karar vericileri ile özel sektörü Ankara ATO Congresium’da bir araya getirdi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan himayesinde TCDD Ana Desteği , KGM, AYGM İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle İTÜ akademik işbirliği ile 9-10 Ekim tarihlerinde Ankara Ato Congresium’da 2 gün sürecek Uluslararası 3. Metro Rail Forumu başladı.

Sektörün önde gelen firmalarının yer aldığı, 3. Uluslararası Metrorail Forum açılışında konuşma yapan Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) İşletmesi Genel Müdürü Ali İhsan Uygun, kent içi raylı sistem projelerinin önemine değindi.

Ankara Ato Congresium’da gerçekleşen foruma Kayseri, Gaziantep, İzmir, Antalya, Ankara, Sakarya, Kocaeli, Bursa, Samsun, İstanbul vb. büyükşehirlerinde Ulaşım Daire Başkanları, Ulaşım AŞ Genel Müdürleri,Raylı Sistemler Daire Başkanları,Müdürleri,ilgili Mühendisler katılım sağlıyor.

Yine aynı şekilde Limak, Makyol, Şenbay ,Kolin, Kalyon, Yapı Merkezi, Mitshubishi ,Doğuş İnşaat … gibi metro raylı sistem yapımındaki önemli müteahhitlerde gerek standlı gerekse sponsor olarak yer almakta olup üst düzey yöneticileri ile yurtiçi ve yurtdışı projelerini aktaracaklar.

Günceleme: 21/11/2021 10:28

Benzer Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*