Binlerce Farklı Ürünü Sadece 4 Günde İnceleme Fırsatını ISAF’la Yakalayın!..

binlerce farkli unu sadece gunde inceleme firsatini isafla yakalayin
binlerce farkli unu sadece gunde inceleme firsatini isafla yakalayin

Bu yıl 23. kez gerçekleşecek olan ISAF, yine sektörün her kesimini bir araya getirmeye hazırlanıyor. Güvenlik, İş Güvenliği, Yangın, Akıllı Bina ve Siber Güvenlik sektörlerinin tüm yıl heyecanla beklediği buluşma noktası olan ISAF 17-20Ekim 2019’da İstanbul Fuar Merkezi’nde açılıyor!

Avrasya’nın en büyük sektörel etkinliği ISAF Fuarları kapılarını sektör öncülerine 23. kez açmaya hazırlanıyor. Her yıl düzenli büyüme oranıyla 20.000m2’nin üzerine ulaşan etkinlik, bu yıl 18.000 ziyaretçiyi ağırlayacak.

Uluslararası üreticisinden yerli üreticisine, distribütöründen bayisine, uygulayıcısından sistem entegratörüne, son kullanıcısından meraklısına, sektörün en üst seviyesinden en altına kadar tartışmasız herkesi buluşturan yurtiçindeki tek etkinlik olan ISAF, 2019 yılında çok daha geniş bir kesime hitap edecektir.

2019 yılına geçmiş yıllardan daha zengin bir içerik ile hazırlanan ISAF’ta, Güvenlik, Bilgi Güvenliği, Akıllı Binalar, İş Sağlığı Güvenliği ve Yangın sektörlerindeki en önemli firmaların birbirinden ilgi çekici ürünleri sergilenecektir.

300’e yakın stantta 800’ün üzerinde firmanın binlerce markası ve on binlerce farklı ürününün sergileneceği ISAF’ta her seviyede ilgili ve kullanıcı aradığı ürünü, hizmeti ve çözümü bulabilecektir.

ISAF kapsamında yer alan sektörlerin birbirinden önemli ürünlerini incelemek, araştırmak, fiyat ve kalite karşılaştırması yapabilmek için aylarca çalışma yetersiz kalırken, ISAF ziyaretçilerimiz en fazla 4 günlerini ayırarak aradıkları tüm ürünleri karşılaştırma imkanı bulabilecektir.

ISAF’ın 2019 yılındaki en önemli farkı, bu yıl fuarda sadece günümüzün değil, aynı zamanda geleceğin de ürünlerinin sergilenecek olmasıdır. Özellikle sektörde faaliyet gösteren profesyoneller ISAF’ı ziyaret ederek ilgilendikleri, kullandıkları, merak ettikleri ürünlerin gelecekte ne yönde gelişeceği ile ilgili inceleme yapabilecek ve buna göre planlamalarını yapabileceklerdir.

Sektörün heyecan verici dev buluşması ISAF’ta tüm sektör profesyonelleri, ilgilileri, meraklıları ve gelecekte bu sektörde yer alacak geleceğin sektör temsilcilerini davet ediyoruz.

Güncel Demiryolu İhalle Takvimi

Per 21

İhale İlanı : Araç Kiralama Hizmeti Alınacaktır

Kasım 21 @ 14:00 - 15:00
Organizatör: TCDD
444 8 233
Per 21

İhale İlanı : Demiryolu Elektrifikasyonu Yedek Malzeme Alım İşi

Kasım 21 @ 14:30 - 15:30
Organizatör: TCDD
444 8 233

Demiryolu İhale Haberleri Ara

Levent Elmastaş hakkında
RayHaber editörü

İlk yorum yapan olun

Yorumlar