Evidea E-Ticaretteki Başarısını 110 Mağaza İle Taçlandıracak

evidea e ticaretteki basarisini magaza ile taclandiracak
evidea e ticaretteki basarisini magaza ile taclandiracak

Ev ürünleri alışverişinde Türkiye’nin en çok bilinen online alışveriş platformlarından biri olan Evidea, fiziki perakendeciliğe başlıyor. 6 yıl içinde 110 mağazaya ulaşmayı hedefleyen Evidea, e-ticarette yakaladığı başarıyı, perakendeye de taşıyacak.

Evidea Pazarlama Müdürü Ayşe Demirtepe 6 yıl içinde 110 mağaza açmayı hedeflediklerini belirtti. İlk 10 mağazanın İstanbul’da açılacağını ifade eden Demirtepe, “6 yıl içinde yaklaşık 180 bin m2 toplam mağaza alanına ulaşacağız. Bu mağazalar çoğunlukla alışveriş merkezlerinde yer alacak. 2019 son çeyrekte 5 yeni mağaza açmayı planlıyoruz. İstanbul ve çevresinde açılacak 10 mağazanın ardından Anadolu illerine yayılma planımız bulunuyor” dedi.

İNSANLAR DOKUNARAK ALMAK İSTİYOR

Tüketiciler için ev alışverişinin sadece bir ihtiyaç değil, aynı zamanda evine değer katma motivasyonuyla gerçekleştirilen keyifli bir aktivite olarak gördüklerini söyleyen Demirtepe; “İnternette binlerce ürün alternatifi bulunuyor ancak insanların görüp dokunarak ürün seçme deneyimini yaşamaya ihtiyacı var. Ayrıca tüketiciler bazı ihtiyaçlarını reyon gezerken fark ediyor ve bu ihtiyacı beklemeksizin gidermek istiyorlar. Biz tüketicilere kaliteli ürünler sunarak bu ihtiyacı karşılamak istiyoruz. Bununla birlikte e-ticaret mağazamızı sadece bir satış kanalı olarak değil aynı zamanda iletişim kanalımız olarak görüyoruz, yani Evidea platformunun ürün kataloğu olarak görüyoruz. Müşterilerimize “burada her şey evim için” dedirtebileceğimiz; mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev yaşam kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Kısacası müşterilerimiz evi için aradığı birçok ürünü Evidea’da rahatlıkla bulabilecek” açıklamasını yaptı.

UYGUN VE KALİTELİ ALIŞVERİŞ

Yeni konseptindeki ilk mağazayı Ekim ayında Ataşehir Metropol İstanbul AVM’de açıyor olduklarını söyleyen Ayşe Demirtepe “2020 yılında birçok önde gelen alışveriş merkezinde müşterilerimizle buluşmaya devam edeceğiz. Mağazalarımızda tüketicilere hem kaliteli ürünler hem de hesaplı alışveriş deneyimi sunmayı amaçlıyoruz. Tüketiciler Evidea’da alışveriş yaparken fiyatlarımıza ve ürünlerimize güven duymalı, ev ürünleri alışverişinde Evidea’yı tercih etmekten memnun kalmalı, bütün çalışmalarımız bu doğrultuda” dedi.

Güncel Demiryolu İhalle Takvimi

Per 21

İhale İlanı : Araç Kiralama Hizmeti Alınacaktır

Kasım 21 @ 14:00 - 15:00
Organizatör: TCDD
444 8 233
Per 21

İhale İlanı : Demiryolu Elektrifikasyonu Yedek Malzeme Alım İşi

Kasım 21 @ 14:30 - 15:30
Organizatör: TCDD
444 8 233

Demiryolu İhale Haberleri Ara

Levent Elmastaş hakkında
RayHaber editörü

İlk yorum yapan olun

Yorumlar