Galatasaray-Real Madrid Maçı Sebebiyle Metro ve Trafiğe Düzenleme

galatasaray real madrid maci sebebiyle metro ve trafige duzenleme
galatasaray real madrid maci sebebiyle metro ve trafige duzenleme

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde Galatasaray ile Real Madrid arasında bugün akşam oynanacak maç nedeniyle İstanbul’da bazı yollar trafiğe kapatılacak. Metro seferleri ise uzatılacak.

İstanbul Trafik Denetleme Şube Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, yarın 22.00’de Türk Telekom Stadı’nda gerçekleştirilecek Galatasaray-Real Madrid müsabakası sebebiyle alınan emniyet tedbirleri kapsamında bazı yollar trafiğe kapatılacak.

Bu kapsamda, saat 17.00’den itibaren güney yan yolda bulunan İSPARK otopark alanı dolana kadar, TEM kuzey yan yoldan güney yan yola dönüş varyantı araç trafiğine açık olacak. Otopark dolduktan sonra dönüş varyantı araç trafiğine kapatılacak ve alternatif olarak sürücüler, TEM kuzey yan yol Okmeydanı dönüşleri-TEM güney yan yol bağlantı yolunu kullanacak.

Maç başladığında TEM kuzey yan yolu araç trafiğine kapatılacak, TEM kuzeye doğrudan ve TEM kuzeyden güney varyantına akım verilecek. TEM kuzey yan yol araç trafiği kesildiği zaman TEM kuzeyden güneye bağlantı varyantı araç trafiğine açılacak.

METRO SEFERLERİ UZATILDI

Metro İstanbul’dan yapılan açıklamada ise maç nedeniyle metro seferlerinin saat 02:00’ye kadar uzatıldığı bildirildi. Marmaray hattı da Zeytinburnu-Söğütlüçeşme arasında 02:00’ye kadar sefer gerçekleştirecek.

Güncel Demiryolu İhalle Takvimi

Çar 20
Per 21

İhale İlanı : Araç Kiralama Hizmeti Alınacaktır

Kasım 21 @ 14:00 - 15:00
Organizatör: TCDD
444 8 233
Per 21

İhale İlanı : Demiryolu Elektrifikasyonu Yedek Malzeme Alım İşi

Kasım 21 @ 14:30 - 15:30
Organizatör: TCDD
444 8 233

Demiryolu İhale Haberleri Ara

Levent Elmastaş hakkında
RayHaber editörü

İlk yorum yapan olun

Yorumlar