Ilgaz Dağı Kayak Merkezi Yeni Sezonuna Hazırlanıyor

ilgaz dagi kayak merkezi yeni sezonuna hazirlaniyor
ilgaz dagi kayak merkezi yeni sezonuna hazirlaniyor

Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Ali Oto, yapımı devam eden Ilgaz Dağı Kayak Merkezi güçlendirme çalışmalarını yerinde inceledi. Ali Oto’ya incelemeler sırasında Türkiye Kayak Federasyonu Yönetim Kurul Üyesi Tarkan Soyak, Kastamonu Kayak İl temsilcisi Fırat Coşkun, Federasyon Teknik İşler Sorumlusu Mustafa Sağlam, Ilgaz Dağ tesisleri Müdürü Can Erdem ve Milli Takım Antrenörü Muhammed Kızılarslan eşlik etti.

Federasyon Başkanı Ali Oto, güçlendirme çalışmaları ve hazırda bulunan telesiyej ve teleferik tesislerinin bakım çalışmaları hakkında yetkililerden bilgi aldıktan sonra Kastamonu Gençlik ve Spor İl Müdürü Reşat Asrak ile istişarede bulundular. 1. etap çalışmaların 15 gün içinde biteceğini belirten Ali Oto, kış sezonunda hiç bir aksaklığın olmaması için çalıştıklarını ifade etti.

Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Ali Oto Ilgaz’daki incelemelerinin ardından Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz başkanlığında düzenlenen ‘Kış Sezonu Hazırlık Toplantısına‘ katıldı. Milli Parklar Bölge Müdürlüğünün organize ettiği toplantıda yeni sezon öncesinde Ilgaz dağında yapılması planlanan konular görüşülerek karara bağlandı.

Güncel Demiryolu İhalle Takvimi

Per 14

İhale İlanı : Personel Hizmeti Alınacaktır

Kasım 14 @ 10:00 - 11:00
Organizatör: TCDD
444 8 233
Per 14

İhale İlanı : Özel Güvenlik Hizmeti Alınacaktır (TÜDEMSAŞ)

Kasım 14 @ 14:00 - 15:00
Organizatör: TÜDEMSAŞ
+90 346 2251818
Per 14

İhale İlanı : Geçit Bekçiliği Hizmeti Alımı

Kasım 14 @ 14:00 - 15:00
Organizatör: TCDD
444 8 233
Levent Elmastaş hakkında
RayHaber editörü

İlk yorum yapan olun

Yorumlar