İzmir Denizli Tren Saatleri ve Haritası 2019

İzmir Denizli Tren Haritasi
İzmir Denizli Tren Haritasi

İzmir Basmane-Denizli Bölgesel Treni, TCDD Taşımacılık tarafından Basmane Garı–Denizli Garı arasındaki TCDD’ye ait demiryolu hattında TCDD Taşımacılık tarafından işletilen bölgesel trendir. İzmir Denizli arasında her gün karşılıklı olarak 6 sefer gerçekleştirilmektedir. İzmir Denizli arası 266 km olup ortalama seyahat süresi 4 saat 45 dakikadır. İzmir Denizli Tren Saatleri 2019 ve İzmir Denizli Tren Haritası içeren bu haberimizde Denizli İzmir arasında işleyen bölgesel trenle ilgili tüm detayları bulmanız mümkün.

İzmir Denizli Bölgesel Trenleri

Bu trenler İzmir > Denizli > İzmir arasında her gün işlerler. İzmir Denizli Bölgesel Trenleri; İzmir (Basmane) > Gaziemir > Adnan Menderes Havaalanı > Menderes > Pancar > Torbalı > Tepeköy > Sağlık > Selçuk > Çamlık > Ortaklar > Germencik > İncirliova > Aydın > Umurlu > Köşk > Sultanhisar > Atça > İsabeyli > Nazilli > Kuyucak > Pamukören > Horsunlu > Buharkent > Sarayköy > Goncalı > Denizli güzergahlarında hizmet vermektedir. İzmir Adnan Menderes Havalimanı Denizli tren seferleri, tren saatleri bu haberde:

izmir denizli tren guzergahi
izmir denizli tren guzergahi

İzmir Denizli Tren Durakları

İzmir ve Denizli arası çalışan trenlerin güzergahları üzerinde bulunan 25 istasyon ve duraklar şunlardır

1-İzmir (Basmane)
2-Gaziemir
3-Adnanmenderes Havaalanı
4-Menderes
5-Pancar
6-Torbalı
7-Tepeköy
8-Selçuk
9-Çamlık
10-Ortaklar
11-Germencik
12-İncirliova
12-Aydın
14-Umurlu
15-Köşk
16-Sultanhisar
17-Atça
18-İsabeyli
Nazilli
19-Kuyucak
20-Pamukören
21-Horsunlu
22-Buharkent
23-Sarayköy
24-Goncalı
25-Denizli

İzmir Denizli Tren Saatleri

İstasyon Trenler
1. Tren 2. Tren 3. Tren 4. Tren 5. Tren 6. Tren
İzmir (Basmane) 07:42 08:53 11:30 15:30 16:41 17:54
Gaziemir 08:01 09:13 11:49 15:49 17:01 18:13
A.Menderes Havaalanı 08:06 09:18 11:55 15:55 17:06 18:19
Menderes 08:11 09:22 12:00 16:00 17:10 18:24
Pancar 08:25 09:36 12:14 16:14 17:24 18:39
Torbalı 08:36 09:48 12:25 16:25 17:37 18:50
Tepeköy 08:42 09:53 12:29 16:31 17:41 18:55
Selçuk 09:09 10:17 12:53 16:55 18:05 19:20
Çamlık 09:22 10:30 13:06 17:08 18:18 19:36
Ortaklar 09:42 10:49 13:25 17:27 18:36 19:57
Germencik 09:52 11:03 13:35 17:38 18:46 20:12
İncirliova 10:02 11:14 13:45 17:49 18:58 20:22
Aydın 10:13 11:27 13:56 18:04 19:09 20:33
Umurlu 10:27 11:40 14:08 18:16 19:21 20:45
Köşk 10:36 11:50 14:17 18:26 19:31 20:54
Sultanhisar 10:46 12:01 14:28 18:36 19:41 21:04
Atça 10:52 12:09 14:34 18:43 19:47 21:10
İsabeyli 10:58 x x 18:49 x x
Nazilli 11:05 12:22 14:45 18:59 19:58 21:21
Kuyucak 11:16 12:34 14:56 19:10 20:09 21:32
Pamukören 11:23 12:42 15:03 19:17 20:16 21:39
Horsunlu 11:30 12:48 15:08 19:22 20:21 21:44
Buharkent 11:42 13:01 15:24 19:34 20:33 21:56
Sarayköy 11:57 13:18 15:39 19:49 20:48 22:11
Goncalı 12:16 13:37 15:58 20:08 21:07 22:30
Denizli 12:27 13:48 16:09 20:19 21:18 22:41

Denizli İzmir Tren Saatleri

İstasyon Trenler
1. Tren 2. Tren 3. Tren 4. Tren 5. Tren 6. Tren
Denizli 04:20 05:50 08:25 12:45 14:35 17:30
Km. 251+485 04:32 06:02 08:37 12:57 14:47 17:42
Goncalı 04:34 06:04 08:39 12:59 14:49 17:45
Sarayköy 04:53 06:23 08:58 13:19 15:08 18:04
Buharkent 05:08 06:38 09:14 13:34 15:23 18:23
Horsunlu 05:20 06:50 09:26 13:46 15:35 18:35
Pamukören 05:26 06:56 09:32 13:52 15:41 18:41
Kuyucak 05:33 07:03 09:39 13:59 15:48 18:48
Nazilli 05:45 07:15 09:51 14:11 16:00 19:00
İsabeyli x 07:21 x x x 19:06
Atça 05:56 07:27 10:02 14:22 16:11 19:12
Sultanhisar 06:02 07:33 10:08 14:29 16:18 19:18
Köşk 06:12 07:43 10:18 14:39 16:28 19:30
Umurlu 06:21 07:52 10:28 14:48 16:38 19:39
Aydın 06:34 08:05 10:43 15:01 16:54 19:52
İncirliova 06:44 08:15 10:53 15:11 17:05 20:02
Germencik 06:54 08:25 11:04 15:21 17:15 20:13
Ortaklar 07:05 08:36 11:15 15:35 17:26 20:23
Çamlık 07:23 08:54 11:33 15:53 17:44 20:41
Selçuk 07:36 09:08 11:46 16:06 17:57 20:55
Tepeköy 08:00 09:35 12:10 16:30 18:23 21:20
Torbalı 08:05 09:39 12:14 16:34 18:27 21:26
Pancar 08:17 09:51 12:25 16:46 18:38 21:37
Menderes 08:32 10:05 12:40 17:02 18:53 21:52
A.Menderes Havaalanı 08:37 10:09 12:44 17:06 18:57 21:56
Gaziemir 08:43 10:14 12:50 17:12 19:02 22:02
İzmir (Basmane) 09:02 10:33 13:09 17:30 19:21 22:21

İzmir Denizli Tren Haritası

Ege Bölgesel Trenleri Haritası

İzmir Denizli Tren Bilet Fiyatı

Her gün karşılıklı sefer yapan İzmir Denizli Treni için on-line satınalma ve rezervasyon yapılamamaktadır. Biletleri gişelerden günlük olarak satın alabilirsiniz. İzmir Denizli Tren Bilet Fiyatı için:

Kişi başı pulman koltuk bilet ücreti 28,5 TL‘dir

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI

Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

İZMİR BASMANE İSTASYONU

Tel: 0232 484 86 38 Danışma – (07.00 – 21.30)

SELÇUK İSTASYONU

Tel: 0232 892 60 06 – (06.00 – 21.00)

AYDIN İSTASYONU

Tel: 0256 212 99 40 / Dahili: 71351 – (07.00 – 20.00)

NAZİLLİ İSTASYONU

Tel: 0256 312 49 79 / Dahili: 71351 – (06.30 – 20.30)

DENİZLİ İSTASYONU

Tel: 0258 268 28 31 – (06.00 – 18.00)

Güncel Demiryolu İhalle Takvimi

Cum 15

İhale İlanı : Personel Hizmeti Alınacaktır

Kasım 15 @ 14:00 - 15:00
Organizatör: TCDD
444 8 233
Cum 15

İhale İlanı : Köprü İşleri Yaptırılacaktır

Kasım 15 @ 14:00 - 15:00
Organizatör: TCDD
444 8 233
Pts 18

İhale İlanı : Araç Kiralama Hizmeti Alınacaktır

Kasım 18 @ 14:00 - 15:00
Organizatör: TCDD
444 8 233
Levent Elmastaş hakkında
RayHaber editörü

İlk yorum yapan olun

Yorumlar