İzmir Söke Tren Saatleri ve Haritası 2019

Izmir Soke Tren Haritasi
Izmir Soke Tren Haritasi

İzmir Söke Tren Saatleri ve Haritası 2019. TCDD Taşımacılık A.Ş. tarafından İzmir Söke arasında her gün karşılıklı olarak 1 sefer gerçekleştirilmektedir. İzmir Söke arası 127 km olup ortalama seyahat süresi 2 saat 15 dakikadır. İzmir Söke Tren Saatleri 2019 ve İzmir Söke Tren Haritası içeren bu haberimizde Söke İzmir arasında işleyen bölgesel trenle ilgili tüm detayları bulmanız mümkün.

İzmir Söke Bölgesel Treni

Bu trenler İzmir > Söke > İzmir arasında her gün işlerler. İzmir (Basmane), Gaziemir, Adnan Menderes Havaalanı, Menderes, Pancar, Torbalı, Tepeköy, Selçuk, Çamlık, Ortaklar, Sazlıköy, Söke tren seferleri, Söke Adnan Menderes Havalimanı tren saatleri, tren bileti fiyatları. İzmir (Basmane) Söke tren yolculuğu yaklaşık 2 saat 15 dakika sürmektedir. Söke Adnan Menderes Havalimanı arası tren yolculuğu ise yaklaşık 2 saat sürmektedir.

izmir soke tren guzergahi
izmir soke tren guzergahi

İzmir Söke Tren Durakları

İzmir ve Söke arası çalışan trenlerin güzergahları üzerinde bulunan 12 istasyon ve duraklar şunlardır:

  1. İzmir (Basmane)
  2. Gaziemir
  3. Adnanmenderes Havaalanı
  4. Menderes
  5. Pancar
  6. Torbalı
  7. Tepeköy
  8. Selçuk
  9. Çamlık
  10. Ortaklar
  11. Sazlıköy
  12. Söke

İzmir Söke Tren Saatleri

İzmir > Söke Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren
İzmir (Basmane) 19:30
Gaziemir 19:49
A.Menderes Havaalanı 19:55
Menderes 20:00
Pancar 20:15
Torbalı 20:27
Tepeköy 20:31
Selçuk 20:56
Çamlık 21:09
Ortaklar 21:28
Sazlıköy 21:45
Söke 21:54

Söke İzmir Tren Saatleri

Söke > İzmir  Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren
Söke 05:50
Sazlıköy 06:00
Ortaklar 06:18
Çamlık 06:36
Selçuk 06:50
Tepeköy 07:14
Torbalı 07:19
Pancar 07:30
Menderes 07:44
A.Menderes Havaalanı 07:48
Gaziemir 07:53
İzmir (Basmane) 08:12

İzmir Söke Tren Haritası

Ege Bölgesel Trenleri Haritası

İzmir Söke Tren Bilet Fiyatı

Her gün karşılıklı sefer yapan tren için on-line satınalma ve rezervasyon yapılamamaktadır. Biletleri gişelerden günlük olarak satın alabilirsiniz. İzmir Söke Tren Bilet Fiyatı için:

Kişi başı pulman koltuk bilet ücreti 15 TL‘dir

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI

Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

İZMİR BASMANE İSTASYONU

Tel: 0232 484 86 38 Danışma – (07.00 – 21.30)

SELÇUK İSTASYONU

Tel: 0232 892 60 06 – (06.00 – 21.00)

TORBALI İSTASYONU

Tel: 0232 856 16 30 – (06.00 – 21.30)

SÖKE İSTASYONU

Tel: 0256 518 11 83 – (05.30 – 17.30)

Güncel Demiryolu İhalle Takvimi

Cum 15

İhale İlanı : Personel Hizmeti Alınacaktır

Kasım 15 @ 14:00 - 15:00
Organizatör: TCDD
444 8 233
Cum 15

İhale İlanı : Köprü İşleri Yaptırılacaktır

Kasım 15 @ 14:00 - 15:00
Organizatör: TCDD
444 8 233
Pts 18

İhale İlanı : Araç Kiralama Hizmeti Alınacaktır

Kasım 18 @ 14:00 - 15:00
Organizatör: TCDD
444 8 233
Levent Elmastaş hakkında
RayHaber editörü

İlk yorum yapan olun

Yorumlar