İzmir Tire Tren Saatleri ve Haritası 2019

Izmir Tire Tren Haritasi
Izmir Tire Tren Haritasi

İzmir Tire Tren Saatleri ve Haritası 2019 : TCDD Taşımacılık A.Ş. tarafından İzmir Tire arasında her gün karşılıklı olarak 4 sefer gerçekleştirilmektedir. İzmir Ödemiş arası yol yenileme çalışmalarının ardından artırılan seferlere Tire’li vatandaşların ilgisi yüksek düzeyde.  İzmir Tire arası 100 km olup ortalama seyahat süresi 1 saat 50 dakikadır. İzmir Tire Tren Saatleri 2019 ve İzmir Tire Tren Haritası içeren bu haberimizde Tire İzmir arasında işleyen bölgesel trenle ilgili tüm detayları bulmanız mümkün.

İzmir Tire Bölgesel Treni İzmir (Basmane) – Torbalı – Bayındır – Tire arasında her gün işlerler. İzmir – Tire Bölgesel Treni İzmir (Basmane) > Gaziemir, Adnan Menderes Havaalanı, Menderes, Pancar, Torbalı, Gürgür, Taşkesik, Arıkbaşı, Karpuzlu, Elifli, Furunlu, Bayındır, Bayındır MYO, Yakaköy, Çatal, Tire Toki Mah., Tire güzergahlarında her gün hizmet vermektedir.

İzmir basmane tire guzergahi
İzmir basmane tire guzergahi

İzmir Tire Tren Durakları

İzmir ve Ödemiş arası çalışan trenlerin güzergahları üzerinde bulunan 18 istasyon ve duraklar şunlardır:

  1. İzmir (Basmane),
  2. Gaziemir,
  3. AdnanMenderes (Havalimanı),
  4. Menderes,
  5. Pancar,
  6. Torbalı,
  7. Gürgür,
  8. Taşkesik,
  9. Arıkbaşı,
  10. Karpuzlu,
  11. Elifli,
  12. Furunlu,
  13. Bayındır,
  14. Bayındır MYO,
  15. Yakaköy,
  16. Çatal,
  17. Tire Toki Mah.,
  18. Tire

İzmir Tire Tren Saatleri

İzmir > Tire Güzergahı Tren Saatleri
İstasyon Adı 1.Tren 2.Tren 3.Tren 4.Tren
İzmir (Basmane) 09:54 13:53 15:55 19:06
Gaziemir 10:13 14:13 16:14 19:25
A.Menderes Havaalanı 10:19 14:19 16:19 19:31
Menderes 10:23 14:23 16:23 19:36
Pancar 10:37 14:37 16:37 19:50
Torbalı 10:48 14:48 16:49 20:02
Gürgür 10:56 x x x
Taşkesik 10:59 x x x
Arıkbaşı 11:05 15:02 17:03 20:16
Karpuzlu 11:11 15:08 17:09 20:22
Elifli 11:14 x x x
Furunlu 11:17 x x x
Bayındır 11:22 15:16 17:18 20:31
Bayındır MYO 11:26 x x x
Yakaköy 11:29 x x x
Çatal 11:33 15:25 17:26 20:39
Tire Toki Mah. 11:39 15:31 17:32 20:45
Tire 11:45 15:37 17:38 20:51

Tire İzmir (Basmane) Tren Saatleri

Tire > İzmir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyon Adı 1.Tren 2.Tren 3.Tren 4.Tren
Tire 06:10 07:40 11:50 16:50
Tire Toki Mah. 06:17 07:47 11:57 16:57
Çatal 06:23 07:58 12:03 17:03
Yakaköy x x x 17:08
Bayındır 06:31 08:08 12:11 17:17
Bayındır MYO x 08:04 x 17:11
Furunlu x 08:13 x 17:22
Elifli x 08:16 x 17:25
Karpuzlu 06:38 08:19 12:18 17:28
Arıkbaşı 06:44 08:25 12:24 17:34
Taşkesik x x x 17:40
Gürgür x x x 17:43
Torbalı 06:59 08:39 12:38 17:52
Pancar 07:11 08:50 12:49 18:03
Menderes 07:27 09:04 13:03 18:17
A.Menderes Havaalanı 07:32 09:09 13:08 18:21
Gaziemir 07:38 09:14 13:14 18:29
İzmir (Basmane) 07:56 09:33 13:33 18:47

İzmir Tire Tren Haritası

Ege Bölgesel Trenleri Haritası

İzmir Tire Tren Bilet Fiyatı

Her gün karşılıklı sefer yapan tren için on-line satınalma ve rezervasyon yapılamamaktadır. Biletleri gişelerden günlük olarak satın alabilirsiniz. İzmir Tire Tren Bilet Fiyatı için:

  • Kişi başı pulman koltuk bilet ücreti 11,5 TL‘dir

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

İZMİR BASMANE İSTASYONU:

Tel: 0232 484 86 38 Danışma – (07.00 – 21.30)

BAYINDIR İSTASYONU:

Tel: 0232 581 30 56 – (05.45 – 20.45)

TORBALI İSTASYONU:

Tel: 0232 856 16 30 – (06.00 – 21.30)

TİRE İSTASYONU

Tel: 0232 512 15 25 – (05.00 – 18.30)

Güncel Demiryolu İhalle Takvimi

Pts 18

İhale İlanı : Araç Kiralama Hizmeti Alınacaktır

Kasım 18 @ 14:00 - 15:00
Organizatör: TCDD
444 8 233
Pts 18
Pts 18

İhale İlanı : Özel Güvenlik Hizmeti Alınacaktır (TÜLOMSAŞ)

Kasım 18 @ 15:00 - 16:00
Organizatör: TÜLOMSAŞ
+90 222 224 00 00

Demiryolu İhale Haberleri Ara

İlk yorum yapan olun

Yorumlar