İzmir Uşak Tren Saatleri ve Haritası 2019

izmir usak tren saatleri ve haritasi
izmir usak tren saatleri ve haritasi

TCDD Taşımacılık A.Ş. tarafından İzmir Uşak arasında her gün karşılıklı olarak 2 sefer gerçekleştirilmektedir. İzmir Uşak arası 288 km olup ortalama seyahat süresi 6 saat 25 dakikadır. İzmir Uşak Tren Saatleri 2019 ve İzmir Uşak Tren Haritası içeren bu haberimizde Uşak İzmir arasında işleyen bölgesel trenle ilgili tüm detayları bulmanız mümkün.

İzmir Uşak Bölgesel Treni

İzmir – Uşak Bölgesel Treni İzmir (Basmane) – Manisa – Uşak arasında her gün işlerler. İzmir – Uşak Bölgesel Treni İzmir (Basmane) > Çiğli > Menemen > Emiralem > Ayvacık > Muradiye > Horozköy > Manisa > Çobanisa > Turgutlu > Urganlı > Ahmetli > Yaraşlı > Sart > Salihli > Gümüşçayı > Kabazlı > Yeşilkavak > Köseali > Kavaklıdere > Yeniköy > Piyadeler > Akkeçili Durağı > Alaşehir > Killik > Gümüşçay Durağı > Ceber Kamara > Konaklar > İsmailbey > Türkmentepe > Davutlarköyü > Güneyköy > Armutlu Durağı > Eşme > Ahmetler > İnay > Ovaköy > Uşak güzergahlarında her gün hizmet vermektedir.

zmir Uşak Tren güzergahı
izmir Uşak Tren güzergahı

İzmir Uşak Tren Durakları

İzmir ve Uşak arası çalışan trenlerin güzergahları üzerinde bulunan 38 istasyon ve duraklar şunlardır:

  1. İzmir (Basmane)
  2. Çiğli
  3. Menemen
  4. Emiralem
  5. Ayvacık
  6. Muradiye
  7. Horozköy
  8. Manisa
  9. Çobanisa
  10. Turgutlu
  11. Urganlı
  12. Ahmetli
  13. Yaraşlı
  14. Sart
  15. Salihli
  16. Gümüşçayı
  17. Kabazlı
  18. Yeşilkavak
  19. Köseali
  20. Kavaklıdere
  21. Yeniköy D
  22. Piyadeler
  23. Akkeçili Durağı
  24. Alaşehir
  25. Killik
  26. Gümüşçay Durağı
  27. Ceber Kamara
  28. Konaklar
  29. İsmailbey
  30. Türkmentepe
  31. Davutlarköyü (Km 202+971)
  32. Güneyköy
  33. Armutlu Durağı
  34. Eşme
  35. Ahmetler
  36. İnay
  37. Ovaköy
  38. Uşak

İzmir Uşak Tren Saatleri

İzmir > Uşak Güzergahı Tren Saatleri
İstasyon Adı 1.Tren 2.Tren
İzmir (Basmane) 07:40 15:00
Çiğli 08:08 15:31
Menemen 08:26 15:49
Emiralem 08:37 15:58
Ayvacık 08:46 x
Muradiye 08:59 16:17
Horozköy 09:07 16:25
Manisa 09:14 16:33
Çobanisa 09:29 16:48
Turgutlu 09:44 17:04
Urganlı 09:56 17:16
Ahmetli 10:09 17:26
Yaraşlı 10:14 17:31
Sart 10:20 17:37
Salihli 10:29 17:46
Gümüşçayı 10:34 17:51
Kabazlı 10:39 17:56
Yeşilkavak 10:44 18:01
Köseali 10:49 18:06
Kavaklıdere 10:56 18:13
Yeniköy D 11:01 18:18
Piyadeler 11:07 18:24
Akkeçili Durağı 11:15 18:31
Alaşehir 11:22 18:41
Killik 11:31 18:50
Gümüşçay Durağı 11:36 18:55
Ceber Kamara 11:43 19:02
Konaklar 11:51 19:10
İsmailbey 12:05 19:24
Türkmentepe 12:14 x
Davutlarköyü 12:25 19:43
Güneyköy 12:36 19:55
Armutlu Durağı 12:42 20:01
Eşme 12:52 20:11
Ahmetler 13:11 20:30
İnay 13:32 20:51
Ovaköy 13:53 21:12
Uşak 14:05 21:24

Uşak İzmir Tren Saatleri

Uşak > İzmir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyon Adı 1.Tren 2.Tren
Uşak 06:20 16:05
Ovaköy 06:35 16:20
İnay 06:54 16:39
Ahmetler 07:13 16:58
Eşme 07:35 17:20
Armutlu Durağı 07:44 17:29
Güneyköy 07:53 17:37
Km.205+251 07:58 17:42
Davutlarköyü 08:03 17:47
Km.199+510 08:09 17:53
Türkmentepe 08:14 x
İsmailbey 08:20 18:02
Km.189+320 08:27 18:09
Konaklar 08:33 18:16
Ceber Kamara 08:38 18:21
Gümüşçay Durağı 08:43 18:26
Killik 08:47 18:30
Alaşehir 08:57 18:40
Akkeçili Durağı 09:03 18:46
Piyadeler 09:09 18:52
Yeniköy D 09:15 18:58
Kavaklıdere 09:20 19:03
Köseali 09:27 19:10
Yeşilkavak 09:32 19:15
Kabazlı 09:37 19:20
Gümüşçayı 09:43 19:26
Salihli 09:49 19:34
Sart 09:58 19:43
Yaraşlı 10:04 19:50
Ahmetli 10:10 19:55
Urganlı 10:20 20:06
Turgutlu 10:33 20:20
Çobanisa 10:47 20:34
Manisa 11:06 20:53
Horozköy 11:11 20:58
Muradiye 11:19 21:06
Ayvacık x 21:19
Emiralem 11:39 21:28
Menemen 11:51 21:39
Çiğli 12:09 21:56
İzmir (Basmane) 12:38 22:25

İzmir Uşak Tren Haritası

Ege Bölgesel Trenleri Haritası

İzmir Uşak Tren Bilet Fiyatı

Her gün karşılıklı sefer yapan tren için on-line satınalma ve rezervasyon yapılamamaktadır. Biletleri gişelerden günlük olarak satın alabilirsiniz. İzmir Uşak Tren Bilet Fiyatı için:

Kişi başı pulman koltuk bilet ücreti 25.5 TL‘dir

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI

Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

İZMİR BASMANE İSTASYONU

Tel: 0232 484 86 38 Danışma – (07.00 – 21.30)

Güncel Demiryolu İhalle Takvimi

Cum 15

İhale İlanı : Personel Hizmeti Alınacaktır

Kasım 15 @ 14:00 - 15:00
Organizatör: TCDD
444 8 233
Cum 15

İhale İlanı : Köprü İşleri Yaptırılacaktır

Kasım 15 @ 14:00 - 15:00
Organizatör: TCDD
444 8 233
Pts 18

İhale İlanı : Araç Kiralama Hizmeti Alınacaktır

Kasım 18 @ 14:00 - 15:00
Organizatör: TCDD
444 8 233
Levent Elmastaş hakkında
RayHaber editörü

İlk yorum yapan olun

Yorumlar