Klassis 30. Yaşını Kutladı

klassis yasini kutladi
klassis yasini kutladi

1989’dan bu yana yapı sektöründe faaliyet gösteren Klassis; farklı meslek gruplarından alanında uzman konukların katılımıyla gerçekleşen bir geceyle 30. yaşını kutladı. Etkinlik; yapı, mimari ve tasarım sektörlerinde önemli başarılara imza atan birçok ismi bir araya getirdi. Ünlü caz piyanisti Aşkın Arsunan orkestrası eşliğinde keyifli bir atmosfere ev sahipliği yapan gecede düzenlenen sürpriz çekilişle; Klassis’in Türkiye temsilciliğini üstlendiği, Dünya’nın lider ofis mobilyaları üreticisi Steelcase’e ait sandalye, Edda Mimarlık kurucusu Eda Tahmaz’a armağan edildi. Şirket ortakları Bülent İşseven ve Evren Kurtböke yaptıkları konuşmada sektördeki 30 güzel sene için teşekkürlerini iletti.

Sektörümüzü birlikte büyütüyoruz

Yönetim Kurulu Başkanı Bülent İşseven gecede konuklarına anlamlı paylaşımlarda bulundu: “30 yaşımızı sizlerle bu gecede kutluyor olmak bizi çok mutlu ediyor. Sektörümüzü birlikte büyütüyoruz. Türkiye yapı sektörü, birbirinden değerli paydaşlarıyla, dünyanın gözünü ayırmadığı, çok çalışkan ve verimli bir sektör. Bugüne kadar Klassis olarak 1.000’den fazla projeye imza attık, 5 milyon m2’den fazla zemin ihtiyacına ürünlerimizle çözüm bulduk, yüzlerce ofise çalışma gruplarımızla konforlu çalışma mekânları yarattık. Mimarlık dünyasına yarattığımız katma değeri, değerli mimarlarımız, mühendislerimiz ve sektör duayenlerimizle birlikte başardık. Yeni başarılarımıza, hep birlikte devam etmek dileğiyle…”

Klassis 1989’dan Beri Çalışma ve Yaşam Alanlarınıza Değer Katıyor

Karo halı, lüks vinil karo – LVT, ofis mobilyaları, arşiv ve depolama sistemleri, iç ve dış mekân yükseltilmiş döşeme sistemleri, deck sistemleri ve taşıyıcı asma tavan sistemlerinin debulunduğu geniş bir ürün skalasını bünyesinde barındıran Klassis; 1989’dan bu yana proje, satış, uygulama ve servis evrelerinde faaliyet gösteriyor. Kendi kulvarlarında Dünya çapında lider uluslararası birçok firmanın Türkiye temsilciliğini üstlenen Klassis; Interface, Steelcase, Vetedy, Tate, Buzon, Lindner ve ZT Floor gibi yüksek kalite ve dayanıklılık standartlarında üretim yapan birçok markayı yerli kullanıcılarla buluşturuyor.

Güncel Demiryolu İhalle Takvimi

Per 21

İhale İlanı : Araç Kiralama Hizmeti Alınacaktır

Kasım 21 @ 14:00 - 15:00
Organizatör: TCDD
444 8 233
Per 21

İhale İlanı : Demiryolu Elektrifikasyonu Yedek Malzeme Alım İşi

Kasım 21 @ 14:30 - 15:30
Organizatör: TCDD
444 8 233

Demiryolu İhale Haberleri Ara

Levent Elmastaş hakkında
RayHaber editörü

İlk yorum yapan olun

Yorumlar