Polonya Demiryolu Hattı Modernizasyonu için Dev Adım

polonya demiryolu hatti modernizasyonu icin dev adim
polonya demiryolu hatti modernizasyonu icin dev adim

Budimex Budownictwo ve PKP Polonya Demiryolu Hatları, Silezya’daki Goczałkowice-Zdrój – Czechowice-Dziedzice – Zabrzeg hattının modernizasyonu için 324 milyon Avro (1.4 milyar PLN) tutarında bir sözleşme imzaladı. Proje, 47 km’lik demiryolu hattı ve 56 km’lik havai hattın değiştirilmesini öngörerek, yolcu trenlerinin 160 km / s hızda çalışmasını ve yük trenlerinin 120 km / s’ye çıkmasını öngörüyor.

Czechowice Dziedzice arasındaki demiryolu trafik kontrol cihazları yeniden inşa edilecek ve modern sistemlerle donatılmış yeni yerel kontrol merkezi trafiği yönetecek. Ayrıca Vistula (Goczałkowice ve Czechowice-Dziedzice arasında) ve 22 diğer mühendislik yapısı ve 150 metreden fazla bir köprü de yenilecek.

Proje kapsamında, Czechowice-Dziedzice bölümündeki mevcut istasyonların platformları modernize edilecek ve hareket engelli yolculara uyarlanacak ve Goczałkowice-Zdrój ve Zabrzeg duraklarında yenileme çalışmaları yapılacaktır. Platformlar, modern görsel bilgi sistemleri ve güvenliği artıracak izleme sistemi ile donatılacak.

Güncel Demiryolu İhalle Takvimi

Per 21

İhale İlanı : Araç Kiralama Hizmeti Alınacaktır

Kasım 21 @ 14:00 - 15:00
Organizatör: TCDD
444 8 233
Per 21

İhale İlanı : Demiryolu Elektrifikasyonu Yedek Malzeme Alım İşi

Kasım 21 @ 14:30 - 15:30
Organizatör: TCDD
444 8 233

Demiryolu İhale Haberleri Ara

Levent Elmastaş hakkında
RayHaber editörü

İlk yorum yapan olun

Yorumlar