Alanya’lı Öğretmenler De Teleferiğin Ücretsiz Olmasını İstedi

alanyada ogretmenler teleferigin ucretsiz olmasini istedi
alanyada ogretmenler teleferigin ucretsiz olmasini istedi

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya’da görev yapan öğretmenlere , 24 Kasım Öğretmenler Günü hediyesi olarak Tünektepe Teleferik seferini ücretsiz yapması nedeniyle, Alanya’da öğretmenlerde teleferiğin ücretsiz olmasını istediler.

Büyükşehir Belediyesi’nin her yıl yerli ve yabancı on binlerce kişiye hizmet veren Tünektepe Teleferik ve Sosyal Tesisi 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde öğretmenlere kapılarını ücretsiz açıyor. Öğretmen kimlik kartını ibraz eden tüm öğretmenler 24 Kasım Pazar günü saat 09.00 – 18.00 saatleri arasında teleferikten ücretsiz faydalanabilecek.

24 Kasım’da Öğretmenlere Jest

Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 24 Kasım Öğretmenler Günü hediyesi olarak Büyükşehir Belediyesi ANET A.Ş. tarafından işletilen Tünektepe Teleferik seferini ücretsiz yaptı. Böylece Antalya’da görev yapan tüm öğretmenler bu özel ve anlamlı günde 605 rakımlı Tünektepe’ye çıkarak eşsiz Antalya manzarası eşliğinde unutulmaz bir gün yaşayacak.

Öğretmenler Geleceğimizin Mimarlarıdır

Öğretmenlerin bu özel günlerinde küçük de olsa bir sürpriz yapmak istediklerini ifade eden, Başkan Muhittin Böcek, “Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün “Öğretmenler yeni nesiller sizlerin eseri olacaktır” sözünde de ifade ettiği gibi öğretmenlerimiz, sadece bugünün değil, geleceğin de mimarlarıdır. Bizler de onlara olan vefa borcumuzu ödemek, saygımızı ifade etmek ve güzel bir gün geçirmeleri için sosyal tesisimizde misafir etmek istiyoruz. Tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum” diye konuştu.

Alanya’da öğretmenlerde istedi

Alanya’da görev yapan öğretmenlerde Alanya Teleferik işletmecilerinden istekte bulunara, “Bizde 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde bu deneyimi ücretsiz yaşamak istiyoruz.” dediler.

Güncel Demiryolu İhaleleri

Pts 09

Gulf Traffic

Aralık 9 @ 08:00 - Aralık 11 @ 17:00

Demiryolu Haberleri Ara

İlk yorum yapan olun

Yorumlar