TravelExpo 4. Ankara Turizm Fuarı 14-17 Kasım 2019

travelexpo ankara turizm fuari kasim
travelexpo ankara turizm fuari kasim

Ankara yılların eksikliğini gideriyor. Hizmet üreten ve hizmet alan karşı karşıya, aracısız bir araya gelecek ve seyahat planlarını oluşturacaklar. Tatil ve Seyahatle ilgili tüm seçeneklere TravelExpo Ankara fuarında ulaşabileceksiniz…

Şirketimiz ATİS Fuarcılık tarafından düzenlenen ‘4.TRAVELEXPO ANKARA’ Turizm ve Seyahat Fuarı 14-17 Kasım 2019 tarihlerinde ATO Congresium Fuar ve Kongre Merkezinde (www.congresium.com) 10.000m2-lik alanda gerçekleştirilecektir.

Fuarın, komşu ve çevre ülkelerin, özellikle Ankara ve çevresinin, tüm Türkiye’nin turizm ürünlerinin tanıtım ve pazarlanmasının yapılabileceği bir etkinlik olması hedeflenmektedir.

Söz konusu fuarın ilk başta mevcut potansiyelin perakende ihtiyacını karşılamak üzere bölgesel, ulusal ve uluslararası Turizm sektörü temsilcilerinin katıldığı ilerleyen yıllarda ise belli konularda uzmanlaşmış uluslararası bir etkinlik olmasını hedeflemekteyiz.

TravelExpo Ankara Turizm Fuarına Neden Katılmalı?

-Sektör ürünlerinin satış ve pazarlaması, yeni ürün tanıtılması
-Tanıtım ve PR çalışmaları yapılması
-Sektörün aktörleriyle bir araya gelinmesi
-Yeni ürün, hizmet ve trendlerin takip edilmesi
-Yeni işbirliği anlaşmaları
-Marka bilinirliği yaratılması ve güçlendirilmesi
-Ulusal ve uluslararası Destinasyon tanıtımı
-Mevcut iş bağlantılarını güçlendirilmesi
-İkili iş görüşmeleri

Neden Ankara?

Çağlar boyunca farklı uygarlık ve kültürlere ev sahipliği yapmış günümüzde ise insana ilk olarak siyaseti çağrıştıran Ankara, pek çok doğal güzelliğe ve aynı zamanda tarihi yapıya ve turistik değerlere sahip bir kenttir.

Dünya çapında ün kazanmış ve tarihinde Avrupa’nın en iyi müzesi ödülünü alan Anadolu Medeniyetler Müzesine hiç uğramış mıydınız? Arkeoloji’ye ilgi duyanlar için mutlaka görülmesi gereken bir yerdir. Etnoğrafya Müzesi, Roma harabeleri, Augustus Tapınağı, Ankara kalesi ve Anıtkabir gibi tarihi zenginlikleriyle göze çarpmaktadır.

Ayrıca Kızılcahamam, Haymana, v.b. ilçelerinde bulunan çok sayıda şifalı kaplıcaları ve tarihi evleriyle göz dolduran bir şehirdir. Beypazarı ise gerek osmanlı evleri ve leziz yemekleriyle, gerek müzeleri ve doğal güzellikleri ile turistlerden yoğun ilgi görüyor. Bununla birlikte son yıllarda açılan Hızlı Tren Hatları ile Anadolu’nun transit seyahatleri için Hub konumuna ulaşan Ankara, kendi nüfusu ve doğrudan bağlantılı çevre illeri dikkate alındığında yaklaşık 10 milyonluk nüfusa etki etmektedir. Bunun yanı sıra yabancı misyonun varlığı organize seyahat programları, özel konulu programlar gibi birçok turizm hareketi konusunda talep oluşturmuştur.

Güncel Demiryolu İhalle Takvimi

Pts 18

İhale İlanı : Araç Kiralama Hizmeti Alınacaktır

Kasım 18 @ 14:00 - 15:00
Organizatör: TCDD
444 8 233
Pts 18
Pts 18

İhale İlanı : Özel Güvenlik Hizmeti Alınacaktır (TÜLOMSAŞ)

Kasım 18 @ 15:00 - 16:00
Organizatör: TÜLOMSAŞ
+90 222 224 00 00

Demiryolu İhale Haberleri Ara

Levent Elmastaş hakkında
RayHaber editörü

İlk yorum yapan olun

Yorumlar