Akıllı Ulaşım İçin EN50155 ve E-Mark Sertifikalı Bilgisayarlar

akilli ulasim icin en ve e mark sertifikali bilgisayarlar
akilli ulasim icin en ve e mark sertifikali bilgisayarlar

Akıllı Ulaşım İçin EN50155 ve E-Mark Sertifikalı Bilgisayarlar; ICC’nin Türkiye distribütörlüğünü yaptığı IBASE, demiryolu ve araç içi uygulamalar için EN50155 / EN45545 ve E-Mark sertifikalı bilgisayarlar ve panel PC’ler dahil olmak üzere kapsamlı bir akıllı ulaşım PC çözümleri yelpazesi sunmaktadır. Kendinden hata ayıklama ve kendini koruma kontrol sistemleri ve yüksek çözünürlüklü yolcu bilgi sistemleri gibi yenilikçi teknolojiye sahip ürünler, tüm taşımacılık pazarının taleplerini karşılar. Dünya çapında konuşlandırılan IBASE’in güvenli ve enerji tasarrufu sağlayan akıllı ulaşım çözümleri, taşıtlar için güvenli, konforlu ve verimli yolculuk yapılmasını sağlar.

Makinist Bilgisayarları

Tramway, metro gibi raylı sistem araçlarının kontrol bilgisayarı olarak tasarlanan EN50155 onaylı araç içi insan-makine arayüzü (HMI) olan BYTEM-123-PC dört çekirdekli Intel Atom işlemcisine dayandığını ve düşük güç tüketimi ile -40°C ila 75°C arasındaki sıcaklıklarda sessiz çalışmasını sağlayan yüksek bilgisayar performansı sunar. Cihaz EN50155 sertifikasına sahiptir ve 24V (varsayılan) ile 72V ve 110V dahil giriş voltajlarını destekler.

BYTEM-123-PC ön paneli toz geçirmez hale getirmek için IP65 koruma ve ekranı yıkama kabiliyeti ve ayrıca tüm ünite için IP54 derecesini sunuyor. BYTEM-123-PC‘nin işlevselliğini ve performansını artırmak için, iBASE, kullanıcıların kullanıcı arayüzünü daha iyi kontrol edebilmelerini sağlamak için iki parmaklı çoklu dokunmatik ekranı içerir.

BYTEM-123-PC, çeşitli I / O ve genişletme yeteneklerini destekliyor, buna güç girişi için M12 konektörler ve 10 / 100M Ethernet iletişimi, iki USB 3.0, bir USB 2.0, sistem ve yazılım kurulumu için Gigabit Ethernet kontrolörleri de dahil veya bakım. Sistemler ayrıca VESA montajını ve farklı kurulum türlerine uyması için isteğe bağlı bir raf montaj kitini de destekler.

Araç Yönetim Bilgisayarları

MPT-3000 ile MP-7000 serisi akıllı ulaşım uygulamalarında araç yönetimi için tasarlanmış olan EN50155 ve E-MARK sertifikalı fansız 6. Nesil Intel® Core ™ i7-6600U 2,6 GHz işlemciler tarafından desteklenmektedir. Tren ve lastik tekerlekli araçların kontrolü ve yönetimi, yolcu bilgileri, eğlence ve iletişim ve gözetleme gibi çeşitli haddeleme stok uygulamaları için özel olarak tasarlanan sağlam MPT-7000 bilgi işlem çözümü, düşük güç tüketimi ile yüksek performansın optimum bir kombinasyonunu sağlar. Tren yolculuğu sırasında sağlam I / O bağlantıları için sağlamlaştırılmış, kilitlenebilir M12 konektörlerle donatılmıştır ve -20 ° C ile + 55 ° C arasındaki sıcaklıklarda sessizce çalışır. Ek olarak, bu platformlar EN50155 ve E-Mark standartlarını takip etmek ve şoklara, titreşime, neme, sıcaklık değişimlerine ve aşırı gerilimlere karşı korumak için sayısız teste tabi tutulur.

MPT-7000, 24VDC ve 72/110VDC olarak iki farklı besleme voltajı ile mevcuttur. M12 Gigabit Ethernet, iki adet USB 2.0 ve güç girişi konektörü yanı sıra bir PCI-E (x4) soketi. Kolay erişim ve bakım için ön panelde bir CFAST soketi, 2.5 ”sürücü yuvası, iki SIM soketi, iki USB 3.0 ve dört anten bağlantısı bulunur.

Demiryolu Haberleri Ara

İlk yorum yapan olun

Yorumlar