Demiryolu Taşımacılığı İzleme Sistemlerinde Endüstriyel Panel PC Kullanımı

demiryolu tasimaciligi izleme sistemlerinde endustriyel panel pc kullanimi
demiryolu tasimaciligi izleme sistemlerinde endustriyel panel pc kullanimi

Demiryolu Taşımacılığı İzleme Sistemlerinde Endüstriyel Panel PC Kullanımı; Kentleşmenin hızla gelişmesiyle birlikte, demiryolu taşımacılığı, geniş yolcu kapasitesi, düşük karbonlu çevre koruma, rahatlık, dakiklik, hızlı hız ve diğer özellikleri nedeniyle, kentsel toplu taşıma ağının bel kemiği haline gelmiştir.

Aynı zamanda, demiryolu güvenliği operasyonunun izleme seviyesi ve otomasyon gereklilikleri daha da artmakta, bu da yüksek teknoloji ürünü otomatik üretim işletmelerinin demiryolu geçişi izleme sistemi için dokunmatik ekranlı endüstriyel panel PC’leri sağlama ve adım atma fırsatına sahip olmalarını sağlamaktadır. Bu durum da akıllı demiryolu taşımacılığı endüstrisine girmek için endüstriyel panel pc’lere bir fırsat yaratmıştır

Trenin sonundaki emniyet koruma cihazı, trenin katılımsız durumdayken, malların tren muhafızlarını iptal etmesinden sonra demiryolu taşımacılığının emniyetini arttırmak için geliştirilen özel bir taşıma emniyet cihazıdır. Ekipman, tren işletiminin güvenliğini sağlamak için bilgisayar kodlaması, kablosuz uzaktan kumanda, ses sentezi ve bilgisayar işleme teknolojisi kullanılarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Aynı zamanda önemli bir demiryolu işletmesi güvenlik koruma cihazıdır.

Standartların, yönetim yöntemlerinin ve tren seti cihazının ilgili teknolojilerinin geliştirilmesiyle, tren seti cihazının stabilitesi ve güvenilirliği artırılmış ve işlevleri zenginleştirilmiştir. Aynı zamanda, tren kuyruğu tespit ekipmanının, özellikle demiryolu yük taşımacılığının artan yoğunluğu ve yoğunluğu, artan karmaşık navlun organizasyonu ve artan navlun güvenliği seviyesi durumunda, otomatik güvenliğini garanti etmek giderek daha önemlidir.

Otomatik algılama cihazındaki bilgi izleme platformu olarak, EN50155 sertifikalı dokunmatik endüstriyel panel PC, tren kuyruğu işletimi çalışma cihazının çalışma bilgilerini operatöre ve bilgi güvenliğine aktarabilen, algılama ana bilgisayarına yerleştirilmiş yüksek çözünürlüklü ekran ile donatılmıştır. Demiryolu sisteminin çalışmasındaki ortak kablosuz iletişim nedeniyle, ürün yüksek güçlü RF sistemi ortamında çalışabilir.

Demiryolu transit sisteminde titreşim ve darbe kaçınılmazdır. Bu nedenle, demiryolu geçiş sistemi için mükemmel şok direnci esastır. Su geçirmezlik performansına ve daha güçlü ve güvenilir performansa sahip endüstriyel panel PC, titreşime ve darbelere etkili bir şekilde direnebilir ve sistemin güvenli ve güvenilir çalışmasını sağlayabilir. Özellikle EN50155 sertifikası bu gerekliliği yerine getirmektedir.

Raylı taşıtlar genellikle değişken sıcaklık ortamında çalışırlar; bu, tüm endüstriyel panel PC’lerin geniş çalışma sıcaklığını desteklemesi gerektiği anlamına gelir. Aynı zamanda, gerilim, araç başladığında veya durduğunda ani gerilim şokuyla da karşı karşıya kalır. Bu nedenle, tüm cihazlar geniş güç girişini desteklemelidir. Fansız soğutmalı tasarımı, zorlu ortamlardaki endüstriyel bilgisayarlar için de gereklidir. Toz girişini etkili bir şekilde azaltabilir ve sistem arızasını önleyebilir.

Demiryolu Haberleri Ara

İlk yorum yapan olun

Yorumlar