Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Engelli İşçi Alımı yapacak

eti maden isletmeleri genel mudurlugu engelli isci alimi yapacak
eti maden isletmeleri genel mudurlugu engelli isci alimi yapacak

Eti Maden İşletmeleri Emet Bor İşletme Müdürlüğüne (Emet/KÜTAHYA) en az öğrenim seviyesi İlköğretim mezunu ve en çok öğrenim seviyesi Lise Dengi Okul mezunu engelli 2 sürekli işçinin açıktan alınabilmesini teminen, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre, Kütahya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Tavşanlı Hizmet Merkezinden işgücü talebinde bulunulmuştur.

Söz konusu işgücü ilanı, anılan Hizmet Merkezi tarafından, 09.12.2019 tarihinde Türkiye İş Kurumu www.iskur.gov.tr internet sayfasında yayımlanacak olup, isteklilerin bahse konu ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

Ayrıca

Eti Maden İşletmeleri Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne (Seyitgazi/ESKİŞEHİR) Lise ve Dengi Okul mezunu engelli 1 sürekli işçinin açıktan alınabilmesini teminen, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre, Eskişehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünden işgücü talebinde bulunulmuştur.

Söz konusu işgücü ilanı, anılan İl Müdürlüğün tarafından, 09.12.2019 tarihinde Türkiye İş Kurumu www.iskur.gov.tr internet sayfasında yayımlanacak olup, isteklilerin bahse konu ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

Demiryolu Haberleri Ara

İlk yorum yapan olun

Yorumlar