TCDD Taşımacılık Engelli ve Eski Hükümlü Personel Alımı Sözlü Sınav Sonucu

tcdd tasimacilik engelli ve eski hukumlu personel alimi sozlu sinav sonucu
tcdd tasimacilik engelli ve eski hukumlu personel alimi sozlu sinav sonucu

TCDD Taşımacılık Engelli ve Eski Hükümlü Personel Alımı Sözlü Sınav Sonucu; TCDD Taşımacılık A.Ş tarafından 03.10.2019 tarihinde yapılan Sözlü Sınav Sonuçları (Engelli-Eski Hükümlü) açıklanmıştır. Sonuçları görmek için tıklayınız.


Kazanan adaylar aşağıdaki evrakları, işyerlerinin bağlı olduğu müdürlüklere 06.01.2020-17.01.2020 tarihleri arasında teslim edeceklerdir.

1- 2 Adet diploma sureti veya Geçici Mezuniyet Belgesi (Noterden tasdikli veya aslı görülerek TCDD Taşımacılık AŞ yetkilisi tarafından onaylanacak sureti)

2- 2 Adet Nüfus Cüzdan Sureti (Noterden tasdikli veya aslı görülerek TCDD Taşımacılık AŞ yetkilisi tarafından onaylanacak sureti)

3- 2 Adet Askerlik Belgesi

4- TC Kimlik numarasının yazılı olduğu Adli Sicil Kaydı (Cumhuriyet Savcılığından veya e-devlet şifresi ile www.turkiye.gov.tr adresinden alınacak. (Eski Hükümlü adaylar ayrıca Eski Hükümlü Belgesi Teslim Edeceklerdir.)

5- 6 adet fotoğraf

6- KPSS Sonuç Belgesi

7- Varsa Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu’nun uygulanması açısından, herhangi bir sosyal güvenlik kurumuna tabi olarak geçen hizmet cetveli.

8- Eski Hükümlü Aday için Devlet Hastaneleri ve Resmi üniversite Hastanelerinden alınacak “Sağlık Kurul Raporu”. (Kamuda işçi olarak çalışmasında bir engel yoktur ibareli.)

9- Engelli adaylarda Engelli Durum Belgesi

Evrak Teslimi Yapılacak İşyerleri İçin Tıklayınız.

Asıl kazanan adaylara ayrıca tebligat yapılmayacak, asıl adaylardan işe başlamayan veya başlayıp işten ayrılan olursa sıradaki yedek adaya yazılı tebligat yapılacaktır.


İlk yorum yapan olun

Yorumlar