Antalya’da Hafta Sonu Çalışanlar İçin 14 Hat Seferde Olacak

antalyada hafta sonu calisanlar icin hat seferde olacak
antalyada hafta sonu calisanlar icin hat seferde olacak

Antalya Büyükşehir Belediyesi, hafta sonu uygulanacak 2 günlük sokağa çıkma yasağı kapsamında çalışması mecbur olan sağlık personeli, kamu ve öteki çalışanların toplu ulaşımını sağlamak için planlama yaptı. 2 günlük sokağa çıkma yasağı süresince 14 hat seferde olacak.


Antalya Büyükşehir Belediyesi, sokağa çıkma yasağı uygulanacak 18 Nisan Cumartesi ve 19 Nisan Pazar günlerinde, sıhhat personeli, yasak süresince çalışacak kamu ve diğer vatandaşların ulaşımını sağlamak için 14 hatta seferlerine devam edecek. Antray ve nostalji tramvayı ise bu süreçte hizmet vermeyecek.

14 HAT SEFERDE

Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Daire Başkanlığı’ndan meydana getirilen açıklamaya göre, VF01, AF04, KC06, LC07, KL08, LF09, LF10, UC11, VL13A, DC15, TC16, CV17, MF40 ve VF66 levha numaralı ana ve gövde hatlar sokağa çıkma yasağı bulanan 18-19 Nisan tarihlerinde seferlerine devam edecek.

MOBİL UYGULAMADAN TAKİP

Sabah 06.00’da başlamış olacak seferler sabah ve akşam saatlerinde çoğunlukla gerçekleştirilecek. Antalyalılar, toplu ulaşım araçlarının nerede olduğunu Antalyakart Mobil Uygulamasından takip edebilecek. Sağlık çalışanları personel kartlarını göstererek ulaşımdan parasız faydalanacak.


İlk yorum yapan olun

Yorumlar