Yabancı Hit Şarkılar? 2019-2020 Yabancı Şarkılar?

yabanci hit sarkilar yabanci sarkilar
yabanci hit sarkilar yabanci sarkilar

Yabancı hit şarkılar içerisinde oldukça başarılı olan şarkılar bulunmaktadır. yabancıı şarkılar, anlamını bilmeseniz de oldukça eğlenceli ve insanları harekete geçiren bir müziğe sahip olabilmektedir. Bu nedenle, çoğu yerde yabancı olan şarkılar duyulabilmektedir. 2019- 2020 yabancı şarkılar içerisinde de pek çok popüler olan ve hemen hemen herkesin duymuş olduğu şarkılar bulunmaktadır. Yabancı şarkılardan meydana gelen oldukça keyifli listeler hazırlayabilirsiniz. Size sunulan pek çok yabancı ünlüden parçalar bulunmaktadır. Yabancı şarkılarda, hareketli müzikler diğer slow müziklere göre daha çok dinlenmektedir. Özellikle yaz aylarında sürekli olarak hareketli parçalar daha çok çalmaktadır.

Ayo Feat Teo-Rolex


https://mp3semti.com/Ayo-Feat-Teo-Rolex.html

Yabancı hit şarkılar içerisinde yer alan Ayo Feat Teo-Rolex şarkısı, odlukça hareketli ve insanları iyi hissettiren şarkılar arasındadır. Çıkış yılı 2017 olan bu başarılı şarkı, bir rap şarkısı olarak sizlere sunulmaktadır. Hip hop müziği sevenlerin oldukça severek dinlemiş olduğu şarkıyı, aynı zamanda hip hop müzik sevmeyen kişiler de ilgiyle dinlemektedir. Şarkıyı seslendiren sanatçılar; Joy Olasunmibo Ogunmakin ve Teo sanatçılarıdır. Şarkının oldukça popüler olmasının arkasında, şarkıda yer alan sözlerin yanı sıra kullanılan müziktir. Şarkıda yer alan müzik, pek çok kişi cezbetmektedir.

Tones And I-Dance Monkey

https://mp3semti.com/Tones-And-I-Dance-Monkey.html

Yabancı şarkılar içerisinde yer alan ve oldukça harika bir dans şarkısı olan Tones And I-Dance Monkey şarkısı, oldukça popüler olan yabancı şarkılar içerisinde yer almaktadır. 2019 senesinde çıkış yapan ve çıkış yapması ile hemen başarıya ulaşan şarkı, dans etmeyi ve eğlenmeyi seven kişilerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Şarkıyı seslendiren sanatçı, Tones and I’dır. Bağımsız bir müzik türü olarak çıkartılan parça aynı zamanda pek çok farklı ödüller için aday da gösterilmektedir. ARIA müzik ödüllerinde, yılın şarkısı olarak aday gösterilmiştir. Aynı zamanda farklı ödül türleri için de aday gösterilmiştir.

Yabancı MP3ler

https://mp3semti.com/yabanci-sarkilar

Yabancı MP3ler indirerek, sizler de harika yabancı şarkı listesi oluşturabilirsiniz. Şarkıları ister indirin, isterseniz de size sunulan müzik platformu üzerinden dinleyin. Son zamanların en popüler olan şarkılarından hazır listelerden de faydalanabilirsiniz.

 

 

 


1 Comment

  1. yabancı hayranlığı niçin. müzik evreşel değildir…internette yabancı sözde bilim adamlarının fotoğraf ve veciz sözleri yayınlanıp beğeni alıyor.böyle yayınları yapanların fazlaca yabancı hayranı ve dostu olduğu anlaşılıyor.Halbuki binlerce TÜRK ve islam filozofları mucitleri .yazarları sanatçıları dahi seviyede bilim insanları var.Toplumumuz bunları okuyup öğrenmekten aciz.Kendi insanlarımızı tanıyabilseydik yabancı insanların reklamını yapmaya gerek kalmazdı.isterseniz sizlere birkaç tane TÜRK bilim insanlarımızın sadece isimlerini yazayım.Mimar Sinan=ilim fikir ve sanat adamı…Fuzuli…hacı bektaş veli..Mevlana…yunuz emre….dede efendi..ömer hayyam…cimşit kaşi=cebir trigoometri astronomi….İbni sina=felsefeci.astronomi.farmakoloji.jeoloji. matematik.mantık.TIp .fizik kimyaedebiyatcı…..Farabi=filezof.bilgin.sanatkar.psikolog.metafizikci…İbnirüşt…..ATATÜRK…Akşemsettin=tıp.astronomi.biyoloji.matematik bilgini..Ali kuşçu=astronomi.matematik.fizik.kimyamekanik..Ahmet çelebi…İ.hakkı hazretleri=mütefekkir.mutasarıf.edebiyat.sosyoloji.psikolog.tıp.astronomi……Cabir bin hayyan……kaşkarlı mahmut=dil bilgini…..piri reis=amiral.kaptani derya bilim adamı….uluğ bey=matematikastronomi bilgini……………………vb..Bunlar bilinmeyeni bildiler.sırları çözdüler.bildikleriyle örnek oldular.Bunlar insanlığa yol gösteren hismet eden yıldızlarımızdırHer türkün görevi bunları tanıyıp takkip etmektir…..

Yorumlar