Eskişehirliler Dikkat..! Otogar Tramvay Seferleri Durduruluyor

eskisehirliler dikkat otogar tramvay seferleri durduruluyor
eskisehirliler dikkat otogar tramvay seferleri durduruluyor

Otogar önünde gerçekleşecek tramvay bağlantı hattı çalışması nedeniyle ‘otogar’ seferleri geçici bir süre durdurulacak. Konuyla ilgili Büyükşehir Belediyesi bir açıklama yaptı.


Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Otogar önünde gerçekleştirilecek tramvay hattı bağlantı çalışmaları nedeniyle 13 Haziran 2020 Cumartesi itibariyle tramvay işletim sistemimizde geçici süreyle değişiklikler olacaktır. Bu kapsamda Otogar-SSK ve Otogar-Osmangazi Üniversitesi hatlarında seferler durdurulacak olup, vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamaması için çalışmalar tamamlanıncaya kadar Şehir Hastanesi-SSK ve Şehir Hastanesi-Osmangazi Üniversitesi hatları işletime devam edecektir. Çalışmaların devam ettiği sürede yalnızca Otogar-Borsa ve Yunuskent durakları kullanılmayacaktır.

Yolcu taşımacılığı yapılan tüm hatlarımızda aynı tarih itibariyle seferler pandemi süreci öncesinde olduğu gibi gece saatlerine uzatılmıştır.

Otogara ulaşmak isteyen vatandaşlarımız Odunpazarı duraklarından başta Siyah 14 ve Siyah 9 olmak üzere Siyah 18, Siyah 29, Siyah 48 ve Siyah 63 numaralı otobüslerimizi kullanabilirler.

Otogar önünde gerçekleştirilecek çalışmalar sırasında Sivrihisar 2 Caddesi’ni kullanacak sürücülerimizin trafik işaret ve işaretçilerine uyması rica olunur.

Tramvay Saatleri İçin TIKLAYINIZsohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar