TULAŞ, Alacağı 60 Otobüs Şoförü Aday Listesini Yayımladı

TULAŞ, Alacağı 60 Otobüs Şoförü Aday Listesini Yayımladı
TULAŞ, Alacağı 60 Otobüs Şoförü Aday Listesini Yayımladı

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, alacağı 60 yeni otobüs şoförü için 5-12 Haziran tarihleri arasında internet üzerinden yapılan başvurulardan geçerli olanları belirledi.


Büyükşehir Belediyesi tarafından yayımlanan listeye göre 493 adayın başvurusu kabul edildi.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi şirketlerinden olan Trabzon Ulaşım A.Ş. (TULAŞ) bünyesinde çalıştırılmak üzere alınacak otobüs şoförlerinden başvuruları geçerli olan 493 adayın isim listesi yayımlandı. Başvuru yapıp listede yer almayanların 22-25 Haziran tarihleri arasında itiraz edebileceği belirtildi.

MÜLAKATLAR 6-19 TEMMUZ TARİHLERİ ARASINDA YAPILACAK

Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından 60 yeni otobüs şoförünün işe alım süreci ile ilgili yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı; “Açıklanan başvuru kabul listesinde yer almayan başvuru sahipleri, 22-25 Haziran tarihleri arasında itiraz edebilecekler. Yapılacak itirazlar, 26-28 Haziran tarihleri arasında komisyonumuz tarafından değerlendirilecektir. Ardından 29 Haziran Pazartesi günü mülakat ve uygulama sınavına çağrılacak aday listesi ilan edilecektir. 6-19 Temmuz tarihleri arasında mülakat ve uygulama sınavları tamamlanacak olup, 24 Temmuz Cuma günü işe girmeye hak kazanan asil ve yedek adaylar ilan edilecektir” ifadeleri kullanıldı.

Listeyi görmek için TIKLAYINsohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar