Eurasia Airshow 2020 Dijital Olarak Gerçekleştirilecek

Eurasia Airshow
Eurasia Airshow

Eurasia Airshow 2020 Dijital Olarak Gerçekleştirilecek; Bu yıl ikinci kez kapılarını açmaya hazırlanan Eurasia Airshow 2020, Kovid-19 salgını sebebi ile 2 – 6 Aralık 2020 tarihleri arasında dijital ortamda düzenlenecek.


Bugün Eurasia Airshow tarafından düzenlenen basın toplantısı esnasında; Eurasia Airshow Üst Yöneticisi Hakan Kurt, bu yıl ikinci kez kapılarını açmaya hazırlanan Eurasia Airshow 2020 hakkında açıklamalarda bulundu.

Kurt, “Önceliğimiz, katılımcılarımızın sağlığı. Salgının dünyada seyrini değerlendirerek, Eurasia Airshow için bir düzenleme yaptık. Eurasia Airshow 2020, 2-6 Aralık 2020 tarihlerinde dijital olarak gerçekleştirilecek. Etkinlik için kendi programımızı yaptık. Bu, dünyada ve Türkiye’de ilk fuar uygulamasıdır. Görüşmelerimiz bunun üzerinden olacak. Fuara yurt dışından katılacak firmalar, gösteri uçuşlarını kendi ülkelerinde yapacak. Biz de bunu söz konusu program üzerinden diğer katılımcılara canlı olarak aktaracağız. Uçuş görüntülerine 2 gün boyunca ulaşılabilecek.” ifadelerinde bulundu.

Dijital ortam sayesinde etkinliğe daha fazla katılımın olduğuna işaret eden Kurt, 30 milyar doların üzerinde sipariş beklediklerini söyledi.

İlk olarak 22-26 Nisan 2020 tarihlerinde Antalya Uluslararası Havaalanında gerçekleştirilmesi planlanan Eurasia Airshow, Kovid-19 salgını sebebi ile 2 – 6 Aralık 2020 tarihlerinde ertelenmişti.


İlk yorum yapan olun

Yorumlar