Aradığınız Tüm Güncel Haberler Hayaleturk Sitesinde!

İnternette sörf yaparken pek çok siteyle karşılaşıyoruz. Bazen bu sitelerde uzun zamanlar geçiriyoruz bazen de saniyeler içinde kapat tuşuna basıyoruz. İnternette sörf yapanlar için en önemli şey, aradığınıza ulaşmaktır. Eğer aradığımız bir video ise hemen ‘oynat’ tuşuna basıyoruz. Fotoğraf galerisi ise ‘ileri’ tuşuna basarak, fotoğrafları inceliyoruz. Düz yazı ise öncelikle başlıkları okuyoruz öncelikle.


2008 yılında kurulan ve haber, bilim, oyun, yaşam ve sağlık gibi konuları işleyen Hayaleturk sitesinde aradığınız yazı, fotoğraf ve videoları bulmanız mümkün. Uzun yıllardır farklı konularda haber yapan sitenin binlerce takipçisi var. Hem sosyal medya’dan hem de e-mail aboneleri tarafından takip edilen sitede oyun kategorisindeki haberler oldukça ilgi çekici. İşte sitede yer alan ana kategoriler:

  • Gündem
  • Bilim-Teknoloji
  • Kültür-Sanat
  • Yaşam
  • Sağlık
  • Oyun
  • Film/Dizi
  • Kitap

Hayal Edilenlerin İnternetteki Yüzü!

Mizahın ve eğlenceli dakikaların Hayaleturk.com yazarları tarafından derlenerek paylaşıldığı sitede, kendinizden bir şeyler bulacağınız içeriklere yorumlarla ortak olabilir ve vaktinizi değerlendirebilirsiniz. Kaliteli köşe yazıları ve detaylı teknoloji haberleriyle, Bundle, Gather ve Flipboard gibi platformların ‘teknoloji’ bölümlerine çıkan Hayaleturk sitesinin teknolojik haberlerini takip etmenizi kesinlikle öneriyoruz.

İlk Hayalet Animasyon Filmi

Kurucu ekip tarafından planlanan ilk Türk hayalet animasyon film projesinin senaryo ve tasarım çalışmalarını sürdürüyor. Bunun için internetin en ücra köşelerindeki mizahtan, kendisini maskot olarak gören her kişiye kadar geniş bir tarama çalışması yapıyor. Çok yakında büyük sürprizler beklediğimiz sitenin yeniliklere açık kadrosuyla, bu tür projeler ileride daha da büyük olacak. İşte sitenin misyonu:

Hayaleturk.com, internet dünyasındaki hayal edilenlerin, yaşananların, bahsedilmeyenlerin ve eğlenceli haberlerin yayınlandığı içerik paylaşım platformu olarak internet deneyiminize farklı bir pencere aralıyor. Mizahın ve eğlenceli dakikaların Hayaleturk.com yazarları tarafından derlenerek paylaşıldığı sitede, kendinizden bir şeyler bulacağınız içeriklere yorumlarla ortak olabilir ve vaktinizi değerlendirebilirsiniz.

2008 yılında beri binlerce haber yazan site özgün haberleriyle akılda kalıcı bir site. Siteyle iletişime geçmek için iletisim@hayaleturk.com adresine e-mail atabilirsiniz!sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar