Avrupa İş Meclisi’nden İETT’ye Yılın Kuruluşu Ödülü

Avrupa İş Meclisi (European Business Assembly) tarafından verilen ve bu yıl İETT’nin kazandığı “Yılın Kuruluşu” ödülü, İngiltere İstanbul Başkonsolosu tarafından İETT yöneticilerine takdim edildi.


İngiltere Fikri Mülkiyet Ofisi’ne kayıtlı Londra merkezli uluslararası bir sivil toplum örgütü olan Avrupa İş Meclisi (European Business Assembly) Mayıs ayında Londra’da düzenlenen Achievements Forum 2020 (2020 Başarı Forumu) organizasyonunda İETT’yi “Yılın Kuruluşu” ödülüne layık görüldü.

Ayrıca Genel Müdür yardımcımız Hamdi Alper Kolukısa da “Yılın Yöneticisi” seçilerek nişan ve plaketle ödüllendirildi. İETT bu ödülü son bir yıllık çalışmaları yakından takip edilerek foruma davet edilen 20 şirket arasından birinci gelerek aldı.

Mayıs ayında kazanılan ödül, İETT Genel Müdürlüğü’nde düzenlenen törenle Birleşik Krallık İstanbul Başkonsolosu Judith Slater tarafından İETT yöneticilerine takdim edildi.

Taktim töreni öncesinde Başkonsolos Slater’e İstanbul ve İETT hakkında kısa bir sunum gösterildi. Ardından pandemi önlemleri çerçevesinde verilen “Yılın Kuruluşu” ödülünü İETT adına Genel Müdür Alper Bilgili, “Yılın Yöneticisi” ödülünü ise Genel Müdür Yardımcısı Hamdi Alper Kolukısa Başkonsolos Slater’in elinden teslim aldı.

Avrupa İş Meclisi nedir?

Uluslararası alanda işbirlikleri geliştirmek, kuruluşların iyi uygulamalarını paylaşmak, ürün ve hizmetleri tanıtmak amacıyla oluşturulan Achievement Form, Achievement Awards başlığı altında iş, ekonomi, bilim, eğitim, sağlık, kültür ve sanat dallarında ödüller veriyor. Ödüllerin amacı gelişimi teşvik ederek ürünlerin standartlarını yükseltmek ve farklı alanlarda en iyi bölgesel kurumları, şirketleri ve kişi gelişmeye teşvik etmek ve desteklemek olarak tanımlanıyor.sohbet


İlk yorum yapan olun

Yorumlar