Birinci PlayStation 5 Ön Siparişleri İçin Ön Kayıt Formu Oluşturuldu

Japon teknoloji devi Sony, sonbaharda yeni jenerasyon oyun konsolu PlayStation 5’i piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Oyunseverler tarafından büyük bir ilgiyle karşılanacağı düşünülen PlayStation 5 piyasaya birinci çıktığında bir talep yaşanması bekleniyor. Bu durumun farkında olan Sony, mevcut PlayStation Network (PSN) kullanıcıları için bir ön sipariş ön kayıt sayfası oluşturdu.


PlayStation 5 geliyor!” başlığı ile oluşturulan sayfada Sony, PSN kullanıcılarına, “PlayStation’dan birinci PS5 ön siparişi verenlerden biri olma fırsatı için kaydolun.” halinde bir açıklama yapılıyor. Sony, sayfanın devamında ise neden bu türlü bir ön kayıt sayfası oluşturmaya gereksinim duyduğunu açıklıyor.

Sonlu sayıda PS5 ön siparişe açılacak, bu nedenle mevcut müşterilerimizden kimilerini PlayStaion’dan birinci ön sipariş verenlerden olmaları için davet edeceğiz.” sözleri yer alan açıklamada ön siparişler için ‘önce gelene evvel hizmet’ siyaseti uygulanacağı ve bu nedenle PS5 ön siparişi için e-posta ile davetiye alanların süratli davranması gerektiği belirtiliyor.

PlayStation 5 için daha erken ön sipariş vermek isteyenlerin kesinlikle kaydolması gerektiği belirtilen açıklamada, ayrıntıların ve talimatların davetiye alacak müşterilere e-postada açıklanacağı söz ediliyor. Muhtemelen Sony, PlayStation 5 için PSN müşterilerine ön sipariş e-postaları göndermeye başladığında yeni kuşak konsolun fiyatını da resmen öğrenmiş olacağız.sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar