İETT 2021-2025 Yılı Stratejik Planı Üzerinde Çalışmalar Sürüyor

20 Ağustos Perşembe günü Üst Yönetimin katılımı ile Kağıthane Sosyal Tesisleri’nde “Misyon, Vizyon ve Temel Değerler Çalıştayı” düzenledi. Halen devam eden çalışma sonunda İETT’nin 5 yıllık stratejik planı hazırlanmış olacak.


Kağıthane Garajı içindeki Sosyal Tesislerde 20 Ağustos Perşembe günü yapılan çalıştay, Genel Müdürümüz Alper Bilgili ve Genel Müdür Yardımcılarımızın konuşmalarıyla başladı. Ardından geçmiş dönem Stratejik Planları hakkında Strateji Geliştirme Daire Başkanı Büşra Buran bir sunum yaptı.

Ardından 2 gruba bölünen katılımcılar, ayrı ayrı Misyon ve Vizyon belirleme toplantısı düzenledi. İki grubun belirlediği Misyon ve Vizyon önerileri daha sonra ortak bir toplantıyla birleştirilerek netleştirildi.

İETT’nin 2021-2025 yıllarını kapsayan yeni Misyon-Vizyon belirleme toplantısının ardından öğleden sonra Temel Değerler çalıştayı düzenlendi.

Çalıştayın ardından bir konuşma yapan Genel Müdür Alper Bilgili, “Stratejilerin belirlenmesinde yönetim ve çalışan katılımı çok önem arz etmektedir. Bu kapsamda yapılacak çalışmalarda iç ve dış paydaşların görüşlerinin alınması ile katılımcı bir plan hazırlanmalıdır. İlerleyen günlerde yapılacak anket çalışmasında çalışanlarımızın azami ölçüde katılımı bizim için çok değerlidir. Oluşturulacak stratejilerin kurumumuzu hedefine ulaştıracak doğru yol haritası olması için çalışmalarımıza devam edeceğiz” değerlendirmesinde bulundu.

İETT’nin Stratejik Planının oluşturulması süreci halen devam ediyor. Çalışanların ve paydaşların katıldığı anketin tamamlanmasının ardından plan son halini alacak ve kamuoyu ile paylaşılacak.sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar