İphone X ile Sınırsız Eğlence

Apple tarafından üretilen ve dünyada en çok satılan cep telefonu modellerinden biri olan İphone x size sınırsız bir eğlence imkanı sunuyor. Gerek yüksek çözünürlüğü gerekse işlemci hızı ile ön plana çıkan bu cihazları kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Sizin için genel hatları ile cimri.com üzerinden İphone X akıllı cep telefonlarının özelliklerini inceledik.


Geniş Ekran

Cep telefonu seçiminde ekran boyutu önemli bir unsurdur. Geniş ekranda video izlemek ve oyun oynamak size avantaj sağlar. İphone X akıllı cep telefonunun ekran boyutu 5.8 inç olarak tasarlanmıştır. OLED ekran teknolojisinin yer aldığı bu telefonlar hassas bir dokunmatik özelliği bulundurur. Full HD özelliği ile ekran kalitesini ön planda tutan İphone X, size büyük kolaylık sağlar.

Hızlı Şarj Özelliği

Batarya kapasitesi 2716 mAh olan İphone X, hızlı şarj özelliği ile ön plana çıkmıştır. Her yerde kolayca şarj edebileceğiniz bu cihazları yanınızda taşıyabilir ve kısa sürede şarj edebilirsiniz. Kablosuz şarj özelliği ile temas olmadan cihaz şarj olur. Bu sayede daha hijyenik bir şekilde telefonunuzu şarj edebilirsiniz. Toplam konuşma süresi 21 saat olarak belirlenmiştir ve az bir şarj ile cihazınızı uzun saatler açık tutabilirsiniz. İphone X şarjı 30 dakika kadar kısa bir sürede dolar ve direkt kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu sayede zamandan tasarruf etmiş olursunuz.

Yüksek Çözünürlüklü Kamera

Akıllı cihazların kamerası fotoğraf çekmek için önemlidir. İphone X, 12 megapiksel kameraya sahiptir ve öz çekim yapmaya uygundur. Aynı zamanda HDR çekimi yapabilir ve sınırsız fotoğraf çekme şansını elde edebilirsiniz. Yüz algılama ve sesli komut özellikleri bulunan kamerayı manzara ya da portre çekimi için kullanabilirsiniz. Panoramik görüntü elde ederek daha geniş açıda fotoğraf çekme imkanı sunan bu cihazlar ısıya karşı dayanıklıdır. Aynı zamanda otomatik odaklama yapar ve netliği tam olarak fotoğrafa yansıtır.

Oyun Canavarı

Güçlü işlemcisi ile muadillerinden bir adım öne çıkan İphone X, yeni çıkan bütün mobil oyunları oynatır. Ayrıca güçlü işlemci sayesinde oyunlar akıcı bir şekilde oynanır ve donma ya da kasma gibi sorunlar yaşanmaz. Oyun ayarları telefon üzerinden yapılabilir ve ekran çözünürlüğü cihazın ayarlar kısmından düzenlenebilir. İphone X cep telefonlarının bakımı ve temizliği kolaydır. İstediğiniz renk modeli seçebilir ve kolay bir şekilde temin edebilir.

 

Hediye İçin Doğru Karar

Eğer özel günlerde sevdiklerinize akıllı cep telefonu hediye etmek istiyorsanız İphone X akıllı cep telefonlarını satın alabilir ve hediye edebilirsiniz. Seçeceğiniz farklı renk alternatifleri ile hediye paketi yapabilirsiniz. İphone X cep telefonları yüksek hafıza sahiptir ve bu sayede dosya ve veriler kalıcı olarak depolanabilir. Aynı zamanda iCloud özelliği sayesinde dahili hafıza harici depolama yapabilirsiniz. Videoları ve diğer dosyaları saklayıp tekrar çalıştırabilirsiniz.

 sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar