Kadın Şoför Deneyim Paylaşım Toplantısı Gerçekleştirildi

Kadın Şoför Deneyim Paylaşım Toplantısı Gerçekleştirildi
Kadın Şoför Deneyim Paylaşım Toplantısı Gerçekleştirildi

Kadın şoförlerimize yönelik “Deneyim Paylaşım Toplantısı” gerçekleştirildi. Genel Müdür Yardımcıları, daire başkanları, kadın yöneticiler, ilgili müdürü ve işletmelerde görev alan kadın şoförlerin katılımı ile yapılan toplantı İETT Kağıthane Garajı Konferans salonunda gerçekleştirildi. Toplantıda kadın şoförler öneri ve beklentilerini dile getirdi, onların anlattıkları İETT yöneticileri tarafından not edildi.


Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı Kalite ve Kurumsal Gelişim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Deneyim Paylaşım Toplantısı” Genel Müdür Yardımcımız Hasan Özçelik’in açılış konuşması ile başladı. Hasan Özçelik, kadın şoförlerin göreve başlamasının İETT tarihindeki ilklerin arasına girdiğini, önemli bir başlangıca vesile olduklarını ve İETT ailesinde oldukları için çok mutlu olduğunu belirtti.

Toplantı daha sonra Kalite ve Kurumsal Gelişim Müdürü Alper Yılmaz tarafından İETT bilgilendirme sunumu ve kadın şoförlerimiz için gerçekleştirilen “Çalışan Memnuniyet Anketi” raporuna yönelik değerlendirmeleri aktarmasıyla devam etti.

Sunumlar sonrasında kadın şoförlerimizin raporla eş değer şekilde yer alan görüş/önerileri, yöneticilerimizin interaktif katılımları ve karşılıklı çözüm önerileri ile sürdü.

Toplantı, programa katılanların aynı karede bulunduğu hatıra fotoğrafı ile son buldu.sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar