Malatya’daki Tren Kazasında Ölen Makinistin Ailesine Vefat Tazminatı

malatyadaki tren kazasinda olen makinist mehmet ulutasin ailesine vefat tazminati
malatyadaki tren kazasinda olen makinist mehmet ulutasin ailesine vefat tazminati

Malatya’daki Tren Kazasında Ölen Makinist Mehmet Ulutaş’ın Ailesine Vefat Tazminatı; Haziran ayında Malatya’da meydana gelen tren kazasında vefat eden görev şehidi Memur-Sen üyesi makinist Mehmet Ulutaş’ın ailesine, Ulaştırma Memur-Sen’in üyeleri için yaptırdığı Ferdi Kaza Sigortası kapsamında 20.000 TL vefat tazminatı ödendi.

Ulaştırma Memur-Sen üyeleri ferdi kaza sigortası kapsamında


Ulaştırma Memur-Sen’in, tüm üyeleri için her yıl yaptırdığı grup ferdi kaza sigorta poliçesi kapsamında Sigortalı üyemiz, poliçe süresi içinde/poliçe şartları neticesinde kaza sonucu sürekli sakat kalması durumunda, sigorta oranları dahilinde tıbbi tedaviden, sürekli sakatlık halinin tespitinden sonra ise sürekli sakatlık tazminatından faydalanıyor. Kazalarda sürekli sakatlık tazminatı olarak 20 bin TL ödeniyor.

Sigortalı üyeNin, poliçe şartları kapsamında kaza neticesinde vefat etmesi durumunda ise yasal mirasçılarına 20 bin TL ödeniyor.

Grup Ferdi Kaza Sigorta poliçesi primleri Ulaştırma Memur-Sen tarafından karşılanıyor, üyeler ayrıca herhangi bir ücret ödemiyor.

 sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar