Yüksek Kaliteli Çevrimiçi ve YouTube Audio İndirme Yazılımı

YouTube mp3 Dönüştürücü
YouTube mp3 Dönüştürücü
Abone Ol  


YouTube’un en önemli özelliklerinden biri, ses içeriğinin bolluğudur. Bu ses içeriği bir YouTube Dönüştürücü ses indiricisi kullanarak doğrudan cihazınıza indirilebilir. Bu indiriciler, herhangi bir parça eksik veya kırık olmadan tüm ses içeriğini ayıklar.

Bu özellikleri gerçekleştirebilecek çeşitli platformlar birçok çevrimiçi kullanıcı için bir zevk olmuştur. Ontiva ve Evano, diğer platformların takip etmesi için bu konuda standardı belirliyorlar. Multimedya sektöründe verimliliği çok takdir edilmektedir. Bazıları da dahil olmak üzere başka kaliteli platformlar da var:

1. Ontiva

Ontiva, ses ve video indirmek için kullanılan yüksek puan alan bir web platformudur. Şimdiye kadar 12 milyondan fazla başarılı indirme kaydetti. Hızlı ve kullanışlıdır ve çevrimiçi bir dosyayı indirmek yalnızca URL bağlantılarını kopyalayıp yapıştırmayı gerektirir. ontiva.com Ana Sayfa ve ardından “şimdi Başlat ” ı tıklayın.” Toplam indirme süresi genellikle 5 dakikadan azdır.

Bu platform, bir kullanıcının sahip olabileceği indirme sayısına herhangi bir kısıtlama getirmez ve yasal ve güvenlidir. Web sitesi ontiva.com herhangi bir web tarayıcısında erişilebilir ve ücretsizdir.

2. Evano

Evano, YouTube’un En İyi Ses indiricileri arasında yer alan çevrimiçi bir platformdur. YouTube ses dosyalarının yanı sıra video dosyalarını indirmek için kullanılan en verimli ve güvenilir web tabanlı platformlardan biridir. Bu platform, youtube’dan mp4, Avı, Flv, mp3, MOV, vb.gibi herhangi bir formatta dosya indirmenize izin verir.

Evano‘nun en önemli özelliklerinden biri, indirilen dosyaları diğer desteklenen formatlara da dönüştürebilmenizdir. Herhangi bir tarayıcıdan ve herhangi bir işletim sisteminden erişilebilen yüksek hızlı bir sunucu kullanır. Bu, dünyanın herhangi bir yerinde, en sevdiğiniz YouTube videolarını indirebileceğiniz anlamına gelir.

3. YTD

Bu platform şiddetle tavsiye edilir, çünkü kullanıcıların müzik içeriğini cihazlarına kolayca indirmelerine yardımcı olur. Bu uygulama yazılımı, özelliklerine erişebilmeniz için önce cihazınıza yüklenmelidir. Ama iyi haber, yüklemek ve kullanmak için ücretsiz olmasıdır. Ayrıca, bu yazılımı yükledikten sonra kayıt işlemi gerekli değildir.

Kullanıcılar artık en sevdikleri YouTube ses içeriğini istedikleri herhangi bir desteklenen dosya formatına kolayca indirebilirler. Ayrıca herhangi bir kalite kaybı olmadan dosyaları bir formattan diğerine dönüştürür. Bu kullanıcı dostu araç, indirme ve dönüştürme işlemini tamamlamak için atılması gereken çok basit adımları içerir.

4. iTubeGo

iTubeGo, YouTube ses indiricisi olarak kullanılan başka bir uygulama yazılımıdır. Kullanıcıların YouTube ses içeriğini ücretsiz olarak indirmelerini sağlar. Uygulama yazılımını başarıyla yükledikten sonra, en sevdiğiniz YouTube içeriğini indirmek için en fazla 4 adım atmanız gerekir. Bu platform aynı zamanda kullanıcılarına kısıtlama olmaksızın binlerce web sitesinden dosyalara erişim sağlar.

Bu platform, kullanıcıların dosyalarını indirmek istedikleri herhangi bir dosya formatını seçmelerine olanak tanır. Ayrıca, bu platform önde gelen medya uzmanları tarafından yüksek kaliteli indirmeler için en iyi yer olarak onaylanmıştır. Ses dosyalarınızı bir formattan diğerine de dönüştürebilirsiniz.

5. aTube Catcher

Bu uygulama yazılımı çok güçlüdür ve çevrimiçi kullanıcıların YouTube ve diğer web sitelerinden iyi video ve müzik içeriğine doğrudan erişmelerine yardımcı olur. Bir yükleme işlemi gerektiren platform, sesleri bir dizi seçilen dosya formatına indirmek için kullanılır. Bu formatlar Mp3, Mp4, Mp2 vb.içerebilir.

aTube Catcher da ücretsizdir ve kayıt gerektirmez. Bu platformla indirilen ses içeriği de birden fazla multimedya özellikli cihaza aktarılabilir.

6. Ummy Video Downloader

Adının sizi aldatmamasına izin verin; bu platform aynı zamanda ses indirme özelliklerine de sahiptir. Kullanıcılar için özgür kalite YouTube video dönüştürücü yazılımı ücretsiz indirebilirsiniz. Özelliklerine erişmeden önce yazılım kurulumu gereklidir. Tüm çalma listesini, albümü vb. indirebilirsiniz. çeşitli ses formatlarında da İndirme işlemini tamamlamak için atılan adımlar çok kolaydır. İlk adımlar, Youtube’dan indirmek istediğiniz ses dosyasının bağlantısını kopyalamaktır. URL bağlantısını platformun ana sayfasında sağlanan kutuya yapıştırın. Desteklenen dosya biçimleri arasından seçim yapmanız için açılır, istediğiniz biçimi seçin ve sonra yükle “olur.” Bu platform kullanılarak indirilen Sesler, Ses netliği açısından yüksek kalitededir.

Sonuç

Artık yukarıda listelenen platformlarla videoları kolayca ve hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Yorumlar