Kurtarıcı Oto Çekici

Oto çekici hizmetleri, 7/24 sağlanan yol yardımları arasında yer alır. Yolda kalmış ya da kaza yapmış durumda olan araçlar genellikle oto kurtarma hizmetlerinden yararlanmaktadır. Bunun dışında, şehir değiştirmesi gereken ya da uzun mesafe gitmesi gereken araçlar ise oto kurtarma hizmetlerinden yararlanmaktadır.Oto çekici ve oto kurtarma hizmetleri arasında, hizmet alan müşterilerin taleplerine yönelik olarak pek çok farklı hizmet bulunmaktadır. Bu hizmetler arasında, müşterilerin taşınmasını istedikleri araca göre şekillenen hizmetler de yer almaktadır.

Her müşteri araba taşınmasını talep etmemekle birlikte, bazı durumlarda jet ski, karavan gibi araçların taşınması söz konusu olmaktadır. Ayrıca, aynı anda birden fazla aracın taşınmasını sağlayan çoklu araç çekici hizmetleri de oto kurtarmanın sağladığı hizmetlerden bir tanesidir.

Antalya Kurtarıcı Oto Çekici

Oto çekici hizmetleri, Türkiye’nin hemen hemen her ilinde hizmet alanı olan bir sektör olmakla birlikte, Antalya ilinde de pek çok farklı oto çekici hizmetine erişim sağlamak müşteriler için mümkündür.
Antalya oto kurtarma hizmetleri kapsamında, müşterilerin ihtiyaçları ve araçların durumuna, modeline göre farklılık gösterme durumu vardır. Müşteriler ne çeşit bir araç için ne şekilde bir kurtarma talep ediyorsa, çekici hizmetleri buna yönelik sağlanabilmektedir.

Çekici hizmetlerini internet siteleri üzerinden talep etme seçeneği olmasının yanı sıra, telefon ile arayarak da çekici çağırılması ve araç ile ilgili sorunun çözülmesi mümkündür.

Bolu Oto Kurtarıcı Çekici

bolu oto çekici hizmetleri kapsamında dikkat çeken ve kaliteli hizmetler veren bir başka yer ise, Bolu olarak bilinir. Bolu oto kurtarma hizmetleri içerisinde, müşterilerin her türlü sorununu çözmeye yönelik seçenekler bulunmaktadır.
Çoklu araç çekilebilmesi hizmetinin yanı sıra, kilometre başına verilen açılış ücretlerinin uygun tutulması sayesinde, genellikle tercih edilen belirli yerler olduğu bilinmektedir.

Bunun yanı sıra, çekici hizmetleri kapsamında araçların, müşterinin istediği yere taşınması ya da internet üzerinden çekici talebinde bulunulması halinde, istenilen aracın gönderilmesi gibi işlemler de yer almaktadır. Telefon ile arayarak çekici çağırma durumunda da genellikle kullanıcının istediği tarzda araç göndermek mümkündür ancak internet sitelerinden bu işlem daha hızlı ve kolay yapılmaktadır.

Oto Çekici ve Kurtarmada Genel Olarak Hizmet Kapsamı

Oto çekici ve kurtarma hizmetleri dahilinde, her müşterinin isteğine ve ihtiyacına yönelik uygulamalar bulunmaktadır.
Bu uygulamalar genellikle müşterilerin her çeşit sorununun hızlı bir şekilde çözülmesi ve müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutulması için tasarlanmıştır. Hizmetler arasında, çoklu oto çekici seçeneğinin olması, aynı anda birden fazla aracın taşınması gereken durumlar için oldukça ilgi çekicidir.

Bunun yanı sıra, araçların uzun mesafe gitmesi gereken durumlarda da pek çok müşteri bu hizmeti tercih etmektedir. Ayrıca, araçlar da müşterilerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda talep edilen yere gönderilmektedir.

Oto Çekici ve Kurtarmada Diğer Hizmetler

Oto Çekici ve kurtarma işlemleri içerisinde, genel olarak araba çekilmesi ya da kurtarılması hizmetlerinden daha farklı hizmetler de yer almaktadır.

Bu hizmetlerden en sık tercih edileni ise, araçların uzun mesafe için taşınması durumudur. Bazı çekici firmalarının sadece bu işleme özel VİP hizmet verdiği de bilinmektedir.

Bunun yanı sıra, arabalardan daha farklı araçların da çekilmesi ya da kurtarılması hizmetleri verilmektedir. Örneğin; minibüs, karavan ya da jet ski ve türevi araçların da kullanıcıların talepleri doğrultusunda, çekicinin çağırıldığı adresten alınarak, talep edilen adrese götürülmesi hizmeti, çekici hizmetleri kapsamında bulunmaktadır.

Genel olarak kilometre başına belirli bir ücret alınmasının yanı sıra, her çekici firmasına bağlı olarak, pek çok değişkenin (araç tipi, durumu, talep edilen çekici çeşidi vb.) etkisi ile de kilometre başına talep edilen fiyatın değişiklik gösterdiği bilinmektedir.

Armin

Rail Industry Show 2020

sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar