mSpy Nedir? Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

mSpy uygulaması günümüzün en gelişmiş casus yazılımları arasından en iyisi olarak bilinir ve genellikle çocuğunun güvenliğinden endişe duyan ebeveynler, güven sorunu yaşayan çiftler ve firmasının güvenliğinden emin olmak isteyen işverenler tarafından kullanılır. Bu gruplar dışında telefon takibi yapmak için başka nedenlere sahip kişiler de mSpy uygulamasını kullanabilir.


Basitçe özetlemek gerekirse, gerekli durumlarda başka bir telefonun veya cihazın tüm aktivitelerini izlemek ve izlendiğini de karşı tarafa fark ettirmemek için mSpy kullanılır. Bir kez hedef telefona yüklendiği durumda, telefon sahibinin haberi bile olmadan akıllı telefonunda gerçekleştirdiği tüm işlemleri uzaktan dilediğiniz cihazdan online olarak takip edebilirsiniz. Takip için tek gereksinim karşı tarafın telefonunun internet bağlantısı olmasıdır.

Hayalet program olarak çalışan mSpy uygulaması kurulu olduğu telefonda kendisini asla göstermez. Bu nedenle takip edilen kişi farkına varmadan tüm faaliyetler takip edilebilir. Karşı tarafın telefonuna fiziksel erişimi olan herkes mSpy kullanabilir. Kurulum süresi sadece dakikalarınızı alır ama bu süreçte hedef cihazın tuş kilidi gibi kimi bilgilerine sahip olmanız da gereklidir. Bu temel bilgilere sahip olup hedef cihazla sahibinin haberi olmadan 5-10 dakika gibi bir süre geçirebilmeniz sonucunda, mSpy sizin için çalışmaya başlar.

mSpy Kullanarak Neler Yapılabilir?

Mspy uygulamasını kullanarak yapabileceğimiz işlem yelpazesi oldukça geniştir. Gerek çocuklarınızı, partnerinizi veya çalışanlarınızı takip etmek için kullanacak olduğunuz bu uygulamada yapabilecekleriniz sizi tatmin edecektir. Aklınıza gelebilecek tüm takip hizmetlerini mSpy uzmanları sizin için geliştirmiş olup, kullanıma sunmuştur. Kısaca özetlemek gerekirse, mSpy uygulamasını hedef cihaza kurarak kendi belirlediğiniz cihaz üzerinden:

  • Hedef cihazın konumunu ve konum geçmişini görüntüleyebilir,
  • Telefona gelen giden tüm anlık mesajları, SMS ve e-postaları görüntüleyebilir,
  • Telefondaki tüm resim, video, dosya vs belgeleri görüntüleyebilir,
  • Telefona yüklü uygulamaları ve içeriklerini görüntüleyebilir ve dilediğinizi kaldırabilir,
  • Arama geçmişini, rehberde kayıtlı numaraları görebilir,
  • İnternet arama geçmişi, ziyaret edilen sayfaları görüntüleyebilir,

ve bunlar gibi pek çok casusluk işlemini profesyonel bir ajan gibi asla fark edilmeden gerçekleştirebilirsiniz. Karşı tarafın telefonunun sürekli sizde olması gibi. Ama daha iyisi çünkü mSpy hem uzaktan hem de hedef kişi bunu farketmeden yapabilme imkanı sunuyor.

mSpy Uygulaması Hangi Cihazlarla Kullanılabilir?

Mspy uygulaması hem Android hem de iOS cihazlarla uyumlu olabildiği için, dilediğiniz akıllı cihaz ile kullanabilirsiniz. Sadece akıllı telefon değil, tablet, ipad gibi cihazlara da yüklenebilir. Fakat satın almadan önce takip etmek istediğiniz telefonun hangi işletim sistemine sahip olduğunu bilmeniz ve uygulamayı satın alırken belirtmeniz gerekir. Android ve iOS için mSpy hedef cihaza kurulurken farklı kurulum adımları vardır. Bu nedenle hedef cihazın markası, modeli vs gibi bilgilere sahip olduğunuzdan emin olmanız gereklidir. Ve telefonun modeline göre gerekli indirme ve telefona kurulum işlemlerini yaptığınızdan da emin olmalısınız.

Casus yazılım uygulamaları özellikle son yıllarda oldukça popülerlik kazanmış böyle olunca da bu uygulamaların sayısı da artmıştır. Fakat mSpy tüm rakiplerini geride bırakarak, telefon takip uygulamalarının arasında açık ara en iyisidir. Bunun pek çok nedeni vardır. Hem Android hem IOS cihazlarla uyumlu çalışabilmesi, fiyat performans açısından en iyi casus uygulama olması, hizmet yelpazesinin gelişmişliği, herhangi bir yazılım problemi veya gizliliğinizi tehlikeye sokacak bir hatası olmaması ve kendi dilinizde 7/24 müşteri hizmetleri olup tüm olası problemlerinize anında çözüm sunması mSpy uygulamasını bir numaralı takip programı yapmaktadır.

 

 

 

 sohbet


İlk yorum yapan olun

Yorumlar