Ofis Taşıma

Ofis taşıma nedir? Ofis taşımacılığı nasıl yapılır? Ofislerin taşınma hizmeti, ofis değiştirirken nakliyat firmaları tarafından verilen profesyonel bir hizmet türüdür. Ofis eşyaları düşünüldüğünde bu nakliyat türü evden eve taşımacılıktan daha titiz, daha özenli ve dikkatli bir çalışma gerektirir. Çünkü ofislerde genelde kırılmaya ve çizilmeye daha müsait eşyalar yer almaktadır. Mobilya ağırlıklı bu eşyaların zarar görmesi durumunda ofisinizin imajı müşterileriniz nezdinde zarar görebilir.


Ayrıca ofislerde yer alan arşivlerin ve dosyaların maddi değerleri de yüksek olabilmektedir. Bu nedenle ofislerin taşınma işlemi mutlaka profesyonel ofis taşıma hizmeti veren firmalar tarafından özenle yapılmalıdır. Aksi halde karşılaşılan zararı telafi etmek çok zor olacaktır.

Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı yaparken nelere dikkat edilmeli? Ofis taşırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır ve profesyonel firmalar birazdan sıralayacağımız önemli noktalara taşıma esnasında mutlaka dikkat ederler:

  1. Ekspertiz hizmeti: İlk önce taşınacak ofis eşyalarının cinsi tespit edilir ve kayıt altına alınır. Daha sonra profesyonel bir değerleme yapılarak eşyaların değerleri ortaya konur. Ayrıca tespit edilen eşyalara ve mesafeye göre taşıma yapacak araç belirlenir.
  2. Demonte ve kolileme: Bu aşamada artık taşıma işlemi başlamıştır. Eşyalar özenle demonte edilir ve kolilenir. Her eşya için en uygun kolileme alternatifleri değerlendirilir.
  3. Kurulum: Tekrar kurulum aşamasında eşyalar özel ambalajlarından sökülür ve profesyonel bir ekip tarafından tekrar montajlanır. Bu aşamada da mutlaka taşıma ekibinden bağımsız profesyonel bir montaj ekibinin görev alması gerekir.

Eğer profesyonel bir şirketle çalışıyorsanız bu işlemler sonucunda hiç gecikme yaşamadan yeni ofisinizle işlerinizi kaldığınız yerden sürdürmeniz mümkün olacaktır.

Ofis Taşıma Şirketleri

Ofis taşıma şirketleri, ofisinizin taşınma işlemini yapan, bünyelerinde eğitimli ekipler barındıran şirketlerdir. Pe ki İstanbul’daki en iyi ofis taşıma şirketi hangisi?

Müşteri yorumlarına bakıldığında İstanbul’daki en iyi ofis taşıma şirketlerinden bir tanesinin Çolakoğulları Nakliyat olduğu görülmektedir. Bu nakliyat şirketi, İstanbul’da en çok tercih edilen ve en yüksek puana sahip olan ofis nakliye firması olarak öne çıkmaktadır. Ayrıca Çolakoğulları Nakliyat sektörde onlarca yıldır faaliyet gösteren güvenilir bir ofis nakliyat firmasıdır. Firmamızın tüm hizmetleri ile ilgili olarak; https://www.ofistasimaciligi.com.tr adresine giriş yaparak da bilgi alabilirsiniz.sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar