Profesyonel Bilgisayar Tamircisi

Kısa zamanda İstanbul’un en iyi bilgisayar tamircisi olduk. Başarımızın en önemli sırrı, işimizi severek yapmamız. Ekip ruhuyla hareket ediyor ve hep çözüm odaklı çalışıyoruz.


Tüm tamir işlemlerinde öncelikle sorunun kaynağını belirliyoruz. Daha sonra iyi bir iş planı yapıyoruz. Müşterilerimizi tüm süreç hakkında bilgilendiriyoruz.

Başka Neler Yapıyoruz?

Markası ne olursa olsun, diz üstü ve masaüstü bilgisayarlarınızın montajını gerçekleştiriyoruz. Eğer toplama bir bilgisayar satın almışsanız, montaj işini bize bırakın. Bilgisayar toplama işini tamamladıktan sonra dilediğiniz lisanslı yazılımı bilgisayarınıza yüklüyoruz.

Bilgisayar tamircisi olarak tüm ağ sistemleriniz bize emanet! Ağ sistemlerinizde sorun mu var? İşleriniz mi aksıyor? Ertelemeyin! Hemen KRY Bilişim firmasını arayın ve işleriniz yarım kalmasın.

Bilgisayarınızın ya da diz üstü cihazınızın markası ne olursa olsun tamir ve bakım işlemini yapıyoruz. Bilgisayar tamirinde önemli olan arızanın nedenini bulmaktır. Daha doğrusu en önemli iş budur. Biz de arıza bulma konusunda uzmanız.

Telefon Santrali Kurulumu Bizim için Çocuk Oyuncağı!

Uzman olduğumuz alanlardan birisi de telefon santrali kurulumu. Kurumsal şirketler için hayati derecede öneme sahip telefon santrallerinin kurulumunu sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Unutmayın!

Yanlış ya da eksik kurulum iletişim sorunlarına neden olur. Bu da zaman ve para kaybı anlamına gelir.

Telefon santrali kurulumunda öncelikle yer seçimi yapıyoruz. Kurulum yapacağımız yerin doğrudan güneş almaması gerekiyor. Ayrıca rutubetli bir ortam olmaması gerekiyor. Manyetik alanlardan uzak bir yere kurulum gerçekleştiriyoruz.

Kurulum öncesinde elektrik bağlantılarını kontrol ediyoruz. Eğer bulunduğunuz bölgede sıklıkla elektrik kesintisi oluyorsa, akü bağlantısı gerçekleştiriyoruz. Böylece iletişiminiz hiçbir şekilde aksamıyor.

Dahili ve harici kabloları hazırlarken renk kodlaması yapıyoruz. Böylelikle herhangi bir karışıklığın önüne geçiyoruz.

Kablo şablonu oluşturuyoruz ve bağlantı yapıyoruz.

Tüm kurulumu tamamladıktan sonra, firmanızdaki yetkili personele sistemin nasıl çalışacağını anlatıyoruz.

Her türlü teknik desteği kurulum sonrasında da bizlerden alabilirsiniz.

Gerekli olan tüm testleri yapıyoruz ve sistemin sorunsuz çalıştığından emin oluyoruz.

Konusunda uzman olmayan firmalardan kesinlikle hizmet almamalısınız. Ayrıca size hizmet veren firmanın, kurulumdan sonra da teknik destek sağlaması gerekir.

Telefon santrali ile ilgili her türlü sorunlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. Tüm teknik desteği size sağlamaya hazırız.

Her İşletme için Gereken IP Telefon Sistemlerini Kuruyoruz

İşletmeniz için gerekli olan her türlü sesli ve görüntülü iletişimde ip telefon sistemlerini kullanmalısınız. Böylece hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlayabilirsiniz.

İp telefon sistemi: Network ağ sistemi üzerinden belirli bir IP protokolü yardımıyla sesli ve görüntülü iletişimin sağlanmasıdır.

Bu sistem sayesinde artık masa başındaki telefonlara mahkum kalmayacaksınız. İp telefon sistemini:

  • Bilgisayar,
  • Notebook ve
  • Cep telefonu

Gibi cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Bünyesinde bulunan yazılım sayesinde dünyanın neresinde olursanız olun iletişim sağlayabilirsiniz.

İp telefon sistemi sizlere kesintisiz iletişim sağlar.

Tüm çalışmalarımızda olduğu gibi ip iletişim sistemlerini kurmadan önce keşif yapıyoruz. Keşif sonuçlarına göre iş planı oluşturuyoruz. Daha sonra kablolama işlemlerini yapıyoruz.

Sistemi tüm cihazlarınızda çalışacak şekilde oluşturuyoruz. Gerekli olan ağ bağlantılarını yapıyoruz. Daha sonra sistem için önemli olan yazılımı kuruyoruz. Her bağlantı için özel IP adresi alıyoruz ve tanımlıyoruz.

Covid-19 salgını nedeniyle evde çalışmak zorunda mı kaldınız? Üzülmeyin! İp telefon sistemi sayesinde tüm işlerinizi evden de yapabilirsiniz. İster cep telefonunuzdan, isterseniz de evinizdeki bilgisayarınızdan çalıştığınız şirketle iletişim kurabilirsiniz. Tek yapmanız gereken uygulama üzerinden giriş yapmak. Hepsi bu kadar!

Kurulum sonrasında da bizlerden teknik destek alabilirsiniz.sohbet


İlk yorum yapan olun

Yorumlar