EGO Otobüsleri, Metro ve ANKARAY 29 Ekim Günü Toplu Ulaşım Ücretsiz Mi?

Ankara'da 29 Ekim Günü Toplu Ulaşım Ücretsiz Mi
Ankara'da 29 Ekim Günü Toplu Ulaşım Ücretsiz Mi

EGO Genel Müdürlüğü toplu taşıma araçları ile (EGO Otobüsleri, Metro ve ANKARAY) “Cumhuriyet Bayramı”mızın 97. yılı olan 29 Ekim 2020 Perşembe günü vatandaşlarımıza ücretsiz olarak hizmet verilecektir.


Ankara Büyükşehir Belediye Meclisince alınan “İlk Mahalli İdare seçimlerine kadar dini ve milli bayram günlerinde saat 06.00’dan başlayarak gece saat 24.00’e kadar EGO Genel Müdürlüğüne ait otobüs, raylı sistemler ve teleferik ile verilen toplu taşıma hizmetlerinden ücretsiz yararlandırılması …” Kararı gereği vatandaşlarımız, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda EGO Genel Müdürlüğünce yürütülen toplu taşıma hizmetlerinden, ücretsiz faydalanabileceklerdir.

Uygulamada 340 hatta hizmet vermeye devam eden EGO otobüslerinin hareket saatleri ve güzergahlarına, EGO CEP’te mobil uygulamasından ve Kuruluşumuz internet sitesinde (www.ego.gov.tr) bulunan “Şehir İçi Ulaşım/Web Bilgi Sistemi” bölümünden ulaşılabilir.

Başkomutan Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün “Ey yükselen yeni nesil! İstikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz.” sözüne sadakatle Türkiye Cumhuriyeti’nin 97. yıl dönümü olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’mızı büyük bir gurur ve coşku ile kutluyoruz.


sohbet

Feza.Net

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

İlgili Yazılar ve Reklamlar