Kolay YouTube Video mp3 Dönüştürme

YouTube mp3 Dönüştürücü
YouTube mp3 Dönüştürücü

Bir YouTube videosunu MP3 biçimine aktarmak istediğinizde, bir ses parçasını kaydetme olasılığınız yüksektir. Anlıyoruz; tonlarca YouTube videosunun harika müzikleri veya film müzikleri var, neden bunları kaydetmek istemeyesiniz ?!


YouTube’u MP3’e dönüştürmek için bazı yazılımlar, özellikle iyi bir YouTube’dan MP3’e dönüştürücü uygulaması gerekir. Bu makalede, YouTube’u MP3’e nasıl dönüştüreceğinizi, YouTube sesini nasıl indireceğinizi göstereceğiz ve seveceğinizi düşündüğümüz ücretsiz bir YouTube’dan MP3’e dönüştürücüyü vurgulayacağız.

YOUTUBE’U MP3’E DÖNÜŞTÜRMENİN EN İYİ YOLLARI

Gerçek şu ki, YouTube’u MP3’e dönüştürmek her zaman aynıdır. Bir uygulama dosya türünü dönüştürür ve MP3’ünüz aktarılan YouTube videosunun ses bileşenidir. Ama bu hikayenin tamamını anlatmıyor.

Gerçek bir başarı damgası ses kalitesidir. Ne yazık ki, yukarıda belirtilen dosya türü dönüştürmesinde tüm uygulamalar harika değildir. Bazıları, sonuç olarak aldığınız MP3’lerin oldukça kalitesiz olduğu bir durum yaratır; bu, bir YouTube videosunu MP3 formatına aktarmanın amacı değildir.

Youtube ‘dan mp3’ e

Çevrimdışı dinlemek için en sevdiğiniz parçaları indirin. YouTube’u mp3’e tek bir pakette dönüştürmek ve kaydetmek için en iyi yardımcı programlar, bir deneyin! Ücretsiz deneyin

YouTube’dan mp3 olarak müzik indirin

Bazen YouTube arka plan gürültüsü olarak harika olur. Birçok kullanıcı, ses akışı sağlamak veya başka bir şey yaparken favori şov bölümlerini dinlemek için YouTube’a erişir.

Ancak bununla ilgili bir sorun var: çevrimdışı dinleyemezsiniz. YouTube bir web sitesidir ve tüm web siteleri içerik akışı için bir internet bağlantısı gerektirir. Ancak iyi bir MP3 indirici günü kurtarabilir – ve en iyilerinden birini biliyoruz.

Elmedia Player çok özel bir amaca adanmış bir uygulamadır: medya oynamak. Hemen hemen her dosya türünü açabilir ve YouTube’dan ses almanızı sağlayan gerçekten keskin bir indirme özelliğine sahiptir.

Ama çok daha fazlasını yapıyor. Elmedia Player, adını en iyi medya oynatıcılarından biri yaptı. Gecikme veya takılma olmadan HD videoları sorunsuz bir şekilde aktarır ve medya oynatıcı MP3, MP4, SWF, FLV, AVI, MOV, DAT ve MKV’yi destekler. Reklamsız video oynatmak için yerleşik tarayıcısına bir YouTube, Vimeo veya başka bir bağlantı da ekleyebilirsiniz.

Bugün, Elmedia Player için iki özel kullanım durumuna odaklanacağız: YouTube videolarını indirme ve ses dosyalarını çıkarma. Elmedia Player’dan tam video indirmeyecek olsak da, ses dosyalarını indirmek için YouTube bağlantılarını kullanacağız. Ve Elmedia Player, MP # dönüştürücü uygulamalarının en iyi YouTube’larından biridir!

Elmedia Player’ı bir YouTube MP3 indirici olarak nasıl kullanacağınız aşağıda açıklanmıştır:

 • Elmedia Player’ı açın. Sağ üstteki ‘indir’ simgesini seçin.
 • mp3 olarak indirmek istediğiniz YouTube videosunun URL’sini girin. Klavyenizdeki ‘enter’a tıklayın.
 • Video oynatılırken, ekranın altında indirme seçeneklerini göreceksiniz. Kaynağı ‘ses’ olarak değiştirin ve MP3 indirme özelliğini seçin.

Evet, hepsi bu kadar! Dosyayı indirmek ve MP3’e dönüştürmek birkaç dakika sürecektir, ancak ses kalitenizin kayıpsız olduğundan emin olmak için zaman harcadığını bilin. Birkaç farklı YouTube videosu ile denedik ve ses kalitesinde hiçbir bozulma bulamadık.

Elmedia Player, birden fazla parçalı YouTube videolarından ses dosyaları da çıkarabilir. Yukarıdaki adımlar aynı, her parça için bir indirme seçeneği göreceksiniz. Her bir ‘indir’ düğmesine tıklamak her ses dosyası için benzersiz indirmeler yaratacaktır. Müthiş!

Artık youtube videolarını nasıl indireceğinizi bildiğinize göre, bunları nasıl çalabilirsiniz? Elmedia Player’ın kendi yerel oynatıcısı vardır, ancak müziğinizi yanınızda götürmek isterseniz ne olur?

Bu bir sorun değil. Artık MP3’e ‘sahip’ olduğunuz için, herhangi bir oynatıcı uygulamasında, hatta Apple’ın Müzik uygulamasında bile dinleyebilirsiniz. Müzik uygulamasında Dosya> İçe Aktar’a gidip MP3 dosyanızı açarak MP3 dosyasının Müzik uygulamanızın kütüphanesine indirildiğinden emin olmanız yeterlidir.

YouTube’dan mp3 indirin ve herhangi bir cihaza kaydedin

Artık harika bir youtube downloader mp3’ü nasıl kullanacağınızı bildiğinize göre, bunları cihazınıza nasıl aktarabilirsiniz? Mac’teki Müzik uygulamanıza dosya eklemenin basit bir yolunu gösterdik, ancak daha iyi bir yol var: AnyTrans .

Uygulamalar da bunu gerçekten basitleştiriyor. Bunu nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır:

 • Mac’inizde AnyTrans’ı açın ve medya indirici bölümüne gidin.
 • Dosya indirmek istediğiniz YouTube videosunun URL’sini girin ve Mac’inizin klavyesinde “enter” tuşuna basın.
 • İstediğiniz medya indirme türünü seçin ve mavi renkli ‘indir’ simgesini seçin

AnyTrans, iPhone’unuz için harika bir indirme ve yedekleme yöneticisidir ve iTunes’un kaldığı yerden devam eder. Mac’ten Android cihazınıza aktarmak istiyorsanız AnyTrans’ın Android sürümü de var .

Tüm gereken bu! İndirme işleminin AnyTrans uygulamasının kendisine kaydedileceğini unutmayın. Dosya aktarımını kolaylaştırmak için bunu yapar; tüm medya uygulamada ise, onu aramaya gitmek gerekmez!

En sevdiğiniz şarkıları YouTube’dan mp3 olarak almanın kolay bir yolu
Şimdi başka bir kullanım durumunu ele alalım: YouTube’dan çok sayıda dosya indirmek!

Yukarıda listelenen her yöntemle videoları tek tek indirmeniz gerekir. Birkaçını indiriyorsanız sorun yok, ancak belki de yeni bir favori sanatçının YouTube kanalında tökezlediniz ve hepsini indirmek istiyorsunuz.

Belki de dinlemek istediğiniz favori bir YouTube şovunuz var. Durum ne olursa olsun, her yeni indirme işlemini manuel olarak yapmak zorunda kalmadan YouTube videolarının toplu indirmelerini yönetmek için gerçekten akıllı bir yol bulduk.

Folx kendisini “internetten Mac’inize bir şey indirmenin en kolay yolu” olarak faturalandırıyor ve bu yanlış değil! Folx, her türlü dosya için yıldırım hızında indirme özelliklerine sahiptir. İnternetten bireysel müzik parçalarını indirebilir, YouTube’dan indirebilir, ne istersen!

Hepsinden iyisi, Folx indirmeleri planlamanızı sağlar. Bu, YouTube’dan bir ton dosya indirmek istediğiniz zamanlar için kesinlikle mükemmeldir, çünkü Folx’i bir gecede veya başka nedenlerle bilgisayardan uzaktayken indirilecek şekilde ayarlayabilirsiniz.

Folx ile mp3 indirmeye programlanmış bir YouTube’u nasıl başlatacağınız aşağıda açıklanmıştır:

 • Folx’i açın. Menü çubuğundan Folx> Tercihler’i seçin.
 • ‘Zamanlayıcı’yı seçin
 • İndirmelerinizin gerçekleşmesini istediğiniz gündüz / gece saatini seçin. (Uygun renk döşemesini kullandığınızdan emin olun; dosyaların indirilmesini istediğiniz sürenin ‘indirme’ döşeme rengini kullanmasını istersiniz.)
 • Ana Folx penceresinde, ses kaynağınız olarak kullanmak istediğiniz videonun URL’sini girin ve Mac klavyenizdeki ‘enter’ düğmesini tıklayın.
 • Sonraki açılan pencerede, ‘başlat’ altında ‘zamanlanmış’ seçeneğini seçin
 • ‘Kalite’ açılır menüsünden ‘ses’i seçin
 • ‘Tamam’ı tıklayın
 • Şimdi indirmeleriniz Folx kuyruğunda ‘planlanmış’ olarak görünecek.

Folx’i en azından arka planda açık, aktif tutmanız gerektiğini unutmayın. Uygulama kapalıysa indirme işlemi başlamayabilir. Ayrıca indirmek istediğiniz her parçayı tek tek programlamanız gerekir.

En iyi 3 ücretsiz YouTube’dan MP3’e dönüştürücü

Çevrimiçi olarak bulunan hizmetleri kullanarak bir YouTube videosunu MP3’e dönüştürebilirsiniz, ancak bunu önermiyoruz. Bulmaları, gezinmeleri ve kullanmaları kolay olsa da, önemli dezavantajları vardır.

Çevrimiçi YouTube’dan MP3’e dönüştürücülerle ilgili en göze çarpan sorun, güçlü bir bağlantı gerektirmesidir. İnternet bağlantınız güçlü olsa bile, dönüştürme ve indirme işlemi yerel bir uygulama üzerinden olduğundan daha uzun sürebilir. Denediğimiz her çevrimiçi hizmet – YTMP3 , Y2Mate – her biri hızlıydı ve son ikisi, indirmek istediğimiz ses kalitesini seçmemize izin verdi. Ancak, her biri bir bağlantıyı kopyalayıp yapıştırmak, dönüşüm / indirme işlemini başlatmak ve devam ettirmek için birkaç düğmeyi tıklamak zorunda kaldı ve ses kalitesinden memnun değildik. Her videodan aynı videoyu birkaç kez indirdik ve her seferinde sağladığımız ses kalitesinde farklılıklar vardı.

Bu yöntemin avantajları hizmetler ücretsizdir ve web sitesinin kullanımı ve bulunması kolaydır.

YouTube’dan MP3 indiriyorsanız, ses kalitesini her şeyin üzerinde düşünüyor olabilirsiniz. Bu nedenle, çevrimiçi hizmetleri öneremeyiz.

Memnuniyetle, bu makalede bahsettiğimiz her uygulama – Elmedia Player, AnyTrans ve Folx – hepsi olağanüstü işler yapıyor. Dosyaları dönüştürmek için Mac’inizin işlemcisine yaslanıyorlar ve her birinden aldığımız ses kalitesi olağanüstü.

YouTube Dönüştürücü Soru ve Cevaplar

Videonuz YouTube’da reklam olarak kullanılıyorsa reklamınızın izlenme sayısı, videonuzun izlenme sayısına dahil edilebilir. Ücretli reklamların izlenmesi, izleyicilerin videoyla etkileşim kurduğunu gösterdiğinden izlenme sayısı hesaplamasına bu reklamların izlenme sayısı da dahil edilir.


Yayın içi (In-stream) TrueView video reklamları: Ücretli reklamların izlenmesi şu durumlarda görüntüleme olarak kabul edilir:

 • 11-30 saniye uzunluğundaki reklamın tamamı izlendiğinde
 • 30 saniyeden uzun bir reklamın en az 30 saniyesi izlendiğinde
 • Reklamla etkileşime geçildiğinde
 • TrueView Video Discovery reklamları: Ücretli reklamların izlenmesi, reklam tıklandığında ve video oynatılmaya başladığında görüntüleme olarak kabul edilir


Bazı YouTube videolarda izlenme sayısı donmuş görünebilir veya beklediğiniz izlemelerin tümü gösterilmeyebilir. Video izlenme sayısı; içerik üreticiler, reklam verenler ve görüntüleyenler için adil ve olumlu deneyimleri sürdürmek amacıyla algoritmik olarak doğrulanır. YouTube, izlemelerin gerçek ve doğru olduğunu doğrulamak için izlenme sayısını geçici olarak yavaşlatabilir, dondurabilir veya değiştirebilir. Ayrıca düşük kaliteli oynatmalar yok sayılabilir. Aynı videoyu birden çok cihazdan izlemek ve aynı anda birden çok pencere ile sekmede yayınlamak, düşük kaliteli oynatma olarak değerlendirilir. Detaylar için tıklayınız
YouTube’daki video görüntüleme sayısı, videonun kaç kez izlendiğini gösterir. İzlenme sayısı videonun genel popülerlik durumunu yansıtan önemli bir ölçüm olabilir.


Videoların bilgisayar programları değil, gerçek insanlar tarafından izlendiğinden emin olmak istiyoruz. Sistemlerimizin hangi izlemelerin geçerli olup hangilerinin olmadığını belirlemesi biraz zaman alır. Videonuzun yayınlanmasından sonraki ilk birkaç saat boyunca sistem çalışırken tüm geçerli izlemeler gösterilir.

Geçerli izlemeler sayıldıktan sonra izlenme sayınız daha sık güncellenmeye başlar. Bu sürecin ne kadar zaman alacağı videonun popülerliği ve izleyici sayısına göre farklılık gösterir. İzlenme sayılarını sürekli olarak doğruladığımızı ve bu nedenle izlenme sayısının her zaman düzenlenebileceğini unutmayın. Detaylar için tıklayınızYouTube’daki video görüntüleme sayısı, videonun kaç kez izlendiğini gösterir. Bu sürecin ne kadar zaman alacağı videonun popülerliği ve izleyici sayısına göre farklılık gösterir. İzlenme sayılarını sürekli olarak doğruladığımızı ve bu nedenle izlenme sayısının her zaman düzenlenebileceğini unutmayın. Detaylar için tıklayınız
Öncelikle indirmek istediğiniz videoyu açın ve adres çubuğundaki URL’sinde bulunan www. harflerini silin ve yerine ss yazın ve ‘enter’ tuşuna basın. Sonraki aşama ise karşınıza çıkan formatlardan birini seçmek ve bilgisayarına ya cep telefonunuza dosyayı indirmek. Alternatifler için tıklayınız


Örneğin http://www.youtube.com/watch şeklinde devam eden adresinizi ssyoutube.com/watch şeklinde devam etmesini sağlamanız gerekiyor.

 Websitemiz size en ideal YouTube video dönüştürücü ve YouTube MP3 dönüştürücü ve çevirici olarak hizmet vermektedir. Her zaman, HD kalitede MP3 ve MP4 elde etmek için en iyi kalitede videoları kullanıyoruz. YouTube videonuzun bağlantısını aşağıdaki ekran görüntüsünde gösterildiği gibi kopyalayın. Giriş alanına URL’yi girin ve «Dönüştür» butonuna tıklayın. İşlem tamam! Sadece 2 dakika sürer! Detaylar için tıklayız
YouTube’dan müzik nasıl indirilir bilmiyor musunuz? Zamanınızın çoğunu Vimeo’da mı geçiriyorsunuz? Dailymotion‘u mu tercih ediyorsunuz? İster Metacafe olsun, isterse Facebook veya diğer siteler olsun, FLVTO için tüm video sunucu siteleri ve hizmetleri aynıdır. Hangi site URL’sini yapıştırdığınız önemli değil, YouTube mp4 indir programsız bir şekilde dönüştürülecek ve bilgisayarınıza ses parçası olarak indirilecektir. Detaylar için tıklayız
Websitemiz size en ideal YouTube video dönüştürücü ve YouTube MP3 dönüştürücü ve çevirici olarak hizmet vermektedir. Her zaman, HD kalitede MP3 ve MP4 elde etmek için en iyi kalitede videoları kullanıyoruz. Detaylar için tıklayız
YouTube mp3 Dönüştürücü , YouTube videolarını mp3 gibi formatlarda indirme ve dönüştürme işlemini kusursuz gerçekleştirir. Özellikle sadece bir şeyler dinlemek istediğinizde veya video izlemek istemediğinizde mp3 formatı genellikle oldukça kullanışlıdır. Bu YouTube mp4 dönüştürücü ile mp3 dosyalarını mp3 player’ınızda, telefonunuzda ya da kişisel bilgisayarınızda dinlemeniz oldukça kolay. Detaylar için tıklayız
YouTube mp4 Dönüştürücü  ile ücretsiz olarak YouTube, Facebook ve Metacafe sitelerindeki dosyaları “.mp3″ formatına dönüştürmeniz mümkün. Bunun için tek yapmanız gereken FLVTO adresinize girmek ve YouTube video linkini adres satırına yapıştırmak. Detaylar için tıklayınız
Load More

sohbet


İlk yorum yapan olun

Yorumlar