Program Olmadan Video İndirme

YouTube mp3 Dönüştürücü
YouTube mp3 Dönüştürücü
Abone Ol  


Programsız Video İndirme demek: Bilgisayarınıza herhangi bir program indirmeden ve cep telefonunuza herhangi bir uygulama kurmadan ve ücretsiz olarak YouTube, Facebook ve Metacafe sitelerindeki dosyaları “.mp3″ ya da “.mp4″formatına dönüştürmeniz mümkün. mp3 bul ya da mp3 ara diye arattığınızda, sonuçlarda FLVTO’yu mutlaka göreceksiniz. Bedava video indir, mp3 bul ya da mp4 ara dediğinizde kaşınıza çıkacak her bağlantıya tıklamadan önce bu yazımızı okuyunuz!

Bunun için tek yapmanız gereken FLVTO adresinize girmek ve YouTube video linkini adres satırına yapıştırmak.

YouTube mp3 Dönüştürücü , YouTube videolarını mp3 gibi formatlarda indirme ve dönüştürme işlemini kusursuz gerçekleştirir. Özellikle sadece bir şeyler dinlemek istediğinizde veya video izlemek istemediğinizde mp3 formatı genellikle oldukça kullanışlıdır. Bu YouTube mp4 dönüştürücü ile .mp3 dosyalarını .mp4 oynatıcınızda, telefonunuzda ya da kişisel bilgisayarınızda dinlemeniz oldukça kolay.

YouTube mp3 Dönüştürücü ne işe yarıyor?

Websitemiz size en ideal YouTube video dönüştürücü ve YouTube MP4 dönüştürücü ve çevirici olarak hizmet vermektedir. Her zaman, HD kalitede MP3 ve MP4 elde etmek için en iyi kalitede videoları kullanıyoruz.

Her işletim sisteminde çalışır?

YouTube mp4 indirme sitesi, diğer formatlarda dosya sahibi olmak isteyen her kullanıcıya hitap etmek için çaba gösteriyor. YouTube dönüştürücü, Linux, MacOS ve Windows işletim sistemlerinde kusursuz çalışır. Tek yapmanız gereken, Videonun URL’sini yapıştırmak ve masaüstünüze indirilen yüksek kalite VİDEOLARIN veya ŞARKILARIN keyfini sürmek!

Her türlü YouTube videosunu dönüştürür!

YouTube’dan müzik nasıl indirilir bilmiyor musunuz? Zamanınızın çoğunu Vimeo’da mı geçiriyorsunuz? Dailymotion‘u mu tercih ediyorsunuz? İster Metacafe olsun, isterse Facebook veya diğer siteler olsun, FLVTO için tüm video sunucu siteleri ve hizmetleri aynıdır. Hangi site URL’sini yapıştırdığınız önemli değil, YouTube mp4 indir programsız bir şekilde dönüştürülecek ve bilgisayarınıza ses parçası olarak indirilecektir.

YouTube Müzik Videoları MP4 Dosyasına Nasıl Dönüştürülür?

YouTube videonuzun bağlantısını aşağıdaki ekran görüntüsünde gösterildiği gibi kopyalayın. Giriş alanına URL’yi girin ve «Dönüştür» butonuna tıklayın. İşlem tamam! Bu dosyanın büyüklüğüne ve internet hızınıza bağlı olarak sadece 1-10 dakika sürer!

Dilediğiniz Video URL’sini Kopyalayın

Öncelikle, YouTube’a girmeniz ve indirmek istediğiniz videoyu seçmeniz gerekecek. Ardından, aşağıdaki resimde gösterildiği şekilde video bağlantısını kopyalayın.

Sitedeki indirme alanına bağlantıyı yapıştırın

Sonrasında, FLVTO dönüştürme sitesini açın ve çevrimdışı dinlemek istediğiniz videoya ya da çalma listesine ait kopyalamış olduğunuz URL’yi buraya yapıştırın.

İndirme formatını seçin

Web sitemizde çeşitli ses ve video formatları kullanıma sunulmaktadır. Online müzik dosyalarını indirmek için, MP4 formatını seçebilirsiniz. Ücretsiz dönüştürüyü kullanarak, en sevdiğiniz müzikleri hızlı bir şekilde indirin.

Dönüştürme sürecini başlatmak için «Dönüştür» butonuna tıklayın

YouTube’dan bir müzik videosunu indirmek genellikle en fazla 20 saniye sürer. Sunucu aşırı yüklenmişse veya İnternet bağlantısı video dönüştürülemeyecek kadar yavaşsa, bu durumda işlem 2-3 dakika kadar sürebilir.

İndirin!

Son adım! Tek yapmanız gereken «İndir» butonuna tıklamak ve MP4 dosyanızı doğrudan cihazınıza indirmek. Ayrıca, e-posta ya da DropBox için bir indirme bağlantısı da gönderebilirsiniz! Ücretsiz YouTube İndirme Aracının keyfini çıkarın!

Ücretsiz olarak sağlanan bu hizmetle YouTube videoları aşağıdaki formatlara kolayca dönüştürülebiliyor:

  • mp3
  • mp4
  • mp4 HD
  • avi
  • avi HD
Rail Industry Show Armin sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar