SAP Fi Eğitimi İle Kariyer Planı

SAP, merkezi Almanya’da bulunan Avrupa’nın en büyük yazılım şirketidir. Sap, 1972 yılında Almanya’da kurulmuştur. 130’dan fazla ülkede ofisi bulunmaktadır. Şirketin en iyi bilinen ürünleri, iş zekası ve analitik raporlama yazılımıdır. Sap’ın dünya üzerinde 60 binin üzerinde çalışanı bulunmaktadır. İş uygulamaları alanında, dünyada lider yazılım olarak kabul edilir.

 SAP Eğitimi Nedir?


Eğitimler; finansal muhasebe, maliyet muhasebesi ve kontrol, malzeme yönetimi, satış ve dağıtım ve insan kaynakları eğitimlerinden oluşmaktadır. Eğitim, tıpkı bir şirkette uygulama yapıyormuş gibi örnek senaryolar ve projeler ile gerçekleştirilir. Eğitimler, ders kitapları ve videolar ile desteklenir.

Katılımcıların bu eğitimleri alabilmeleri için muhasebe eğitimlerini tamamlamaları veya yeterli bilgiye sahip olmaları istenir. Eğitimler, katılımcılara uzaktan eğitim şeklinde verilir. Ev ortamında sap kursu eğitimlerini rahatlıkla alabilir, uzman kişilerin yetkinliklerinden faydalanabiliriz.

Katılımcılar, kurs programlarını kendilerine göre ayarlayabilmektedir. Bu da uzaktan eğitimde büyük avantaj ve fayda sağlar. Çalışmak zorunda olan binlerce kişinin dahi, bu eğitimlere katılmasının önünü açar. Ve eğitimlerin kesintiye uğramasına engel olur.

Sap Eğitimlerine Neden Katılmalıyım?

Merkezi Almanya da bulunan sap, dünyanın en büyük yazılım şirketidir. Milyonlarca kullanıcısı bulunan sap, dünyanın lider kurumsal iş yazılımları sağlayıcısıdır. Türkiye’de ise, kurumsal uygulama yazılım pazarında en büyük paya sahiptir. İş ve kariyer sitelerinde günlük olarak, 1800-2200 arasında değişen sap iş ilanı mevcuttur. Sizlerde, Türkiye’deki büyük ölçekli firmalarda kariyer sahibi olmak ve bu firmaların üst düzey elemanı olmak istiyorsanız, bu eğitimlerden faydalanmanız şart olmaktadır.

Sap Fi Modülü

Sap danışmanlık eğitimleri çeşitli kategorilerde, kullanıcı hizmetine sunulmaya açıktır. Bu eğitimlerden en önemlilerinden biri, sap eğitimi olarak karşımıza çıkar. Alınan bu eğitim ile alanınızda uzmanlaşma sağlayabilir, kariyer planınızı ona göre ayarlayabilirsiniz.

Sap fi eğitimi sonunda, çeşitli unvanlar almanız, iş imkanı olarak sizlere yeni kapılar açacaktır. Bu eğitimi alarak, sap fi danışmanı ve sap fi modül sorumlusu olabilirsiniz. Bu eğitimle birlikte sap business one paketi hakkında da bilgi verilmektedir.  Bu pozisyonlarda çalışabilmek ve alınan sertifikalarla kariyer hedeflerinizi büyütmek istiyorsanız sap fi modülü ile bir an önce tanışmalı, onu hayatınıza dahil etmelisiniz.sohbet


İlk yorum yapan olun

Yorumlar