Taksitle Ev Almak Birevim ile Çok Kolay

Taksitle Ev Almak Birevim ile Çok Kolay
Taksitle Ev Almak Birevim ile Çok Kolay

Ev sahibi olmak, günümüz insanının hemen tamamının hayallerini süsleyen bir konudur. Ancak yüksek maliyetle ve buna göre düşük gelir, ev alacak parayı biriktirmeyi neredeyse imkansız hale getiriyor.Ev satın almanın günümüz ekonomik sisteminde çeşitli taksitli yolları bulunuyor. Ancak bu yöntemler, aylık taksitlerle olmakla birlikte, faiz yükü altında ederinin çok üzerinde maliyetler oluşturuyor. Bunun yanında faiz hassasiyetine sahip ve oldukça fazla olan kişiler, bu yöntemleri de kullanamıyor. Birevim oluşturduğu çeşitli tasarruf sistemleriyle, faizsiz bir şekilde ev alma hayalini gerçeğe dönüştürüyor. Taksitle ev almak için hazırlanmış seçenekler, kişinin ödeme gücüne göre düzenlenmiş aylık taksitlere sahip. Bu sayede hiç zorlanmadan, bir ev kirasından daha düşük taksitlerle ev sahibi olunabiliyor.

Faizsiz Taksitli Ev Almak


Birevim müşterileri, kendilerine sunulan farklı tasarruf sistemlerinde, istedikleri evin ederini, nerede almak istediklerini ve aylık ödeme tutarlarını kendileri belirliyor. Bunun üzerine girdikleri grupta, evlerini hangi sırada teslim alabileceklerini belirleyen bir kura çekiliyor. Kura çekimi noter huzurunda gerçekleştiriliyor. Peşinatsız ev almak ya da peşinatlı ev almak konusunda ki kararda, aylık taksitlerin miktar gibi, müşterinin belirlediği bir konu oluyor. Peşinat vermek isteyen müşterilerin, doğal olarak borçları daha erken bir vadede bitiyor. Peşinat olarak yatırılan miktar, doğrudan toplam borç üzerinden düşülüyor. Buna göre kalan miktarın vadesi de azalmış oluyor ve daha erken bir tarihte borç ödemesi bitiyor.

Peşinatsız Taksitle Ev Almak

Ev sahibi olmak için Birevim’ in hazırladığı tasarruf seçenekleri, aynı ödeme gücüne sahip başka kişilerin buluştuğu bir gruba katılımla mümkün hale geliyor. Bir tür imece usulü ev satın almayı sağlayan sistemde, herhangi bir vade farkı, faiz, artan ödeme, ara ödeme peşinat bulunmuyor. Ara ödeme ve peşinat, müşterinin yine ödeme gücü doğrultusunda kendisinin karar verdiği bir konu oluyor. Borcunu daha erken bitirmek isteyen ve buna gücü olanlar, ara ödemeler ya da peşinat ödemesiyle, borcunu azaltabiliyor. Peşinat vermeye gücü olmayan kişiler, peşinatsız taksitle ev almak avantajından yararlanabiliyor. Birevim seçenekleriyle, orta ve alt gelir grubuna dahil olan kişilerde ev satın alabiliyor.


sohbet

Feza.Net

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

İlgili Yazılar ve Reklamlar