Taksitle Ev Almak İsteyenlere Yeni Çözüm

Taksitle Ev Almak İsteyenlere Yeni Çözüm
Taksitle Ev Almak İsteyenlere Yeni Çözüm

Taksitle ev almak isteyenler için genel piyasa içerisinde farklı alternatifler bulunmaktadır. Banka taksitlerinde faiz oranlarının yüksek olması ve dolgun miktarlarda peşinat istenmesi, ev almak isteyenler için süreci zorlu bir hale getirmektedir.


Birtep ile taksitli ev almak ise sektör içerisinde kolaylıklar sunan yeni bir avantaj olarak bilinmektedir. Ödemeler için herhangi bir peşinat istenmezken aynı zamanda taksitler üzerinde de herhangi bir faiz uygulaması yapılmamaktadır.

Tüm bu avantajların yanı sıra yalnızca ev almak isteyenlerin değil beraberinde uzun süredir ev satışı yapamayan kişilerin de evlerinin satışını yapması sağlanarak yeni ev alacaklara finansman desteği sağlanmış olmaktadır. Bu sayede alıcı ve satıcılar için ortak bir platform üzerinden hareket etmek mümkün olmaktadır.

Faizsiz Ev Sahibi Olun

Faizsiz ev alma olanağı bulunmayan sektör içerisinde Birtep ile yeni bir oluşum gerçekleştirilmiş ve ev sahibi olmak isteyenlere yönelik faizsiz finansman desteği sağlanmaya yönelik çalışmalar yapılmıştır.

Birtep olarak bilinen bu platform, iş yönetimi açısından hem yatırımcılar hem de alıcılar ile işbirlikli çalışmalar yürüterek her iki taraf için de avantajlı alım satım işlemlerinin yapılmasını sağlamaktadır.

Ev ya da araç satışı yapmak isteyen tüzel veya gerçek kişilerin istedikleri fiyatlarda satış yaparken aynı zamanda ev sahibi olmak isteyenlerin de kolay ve faizsiz taksit ödeme seçenekleri ile ev almalarına yardımcı olunmaktadır.

Birtep Portföyünde Karlı Yatırım Yapın

Birtep portföyüne katılmak isteyen yatırımcıların oldukça karlı biçimlerde taşıt ya da evlerinin satışını yapmaları mümkün olmaktadır. Bu sistem içerisinde özellikle uzun süredir satılmayan evlerin kısa süre içerisinde satılması sağlanmakta ve bu sayede yatırımcının uzun vadede kar elde etmesi amaçlanmaktadır.

Bunların yanı sıra toplumsal bir fayda da sağlamakta olan Birtep, satıcıların kendi ev ya da taşıtlarını satarken aynı zamanda ev ya da araç almak isteyenlere de herhangi bir zarara uğramadan finansman desteği sunmalarını mümkün kılmaktadır.

Birtep karlı yatırım seçeneklerinden yararlanmak için öncelikle başvuru koşullarında sunulan şartların sağlanması ile sistem üzerinden kayıt oluşturulmalı ve danışmanlar tarafından yapılacak yönlendirmeler beklenmelidir.


sohbet

Feza.Net

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

İlgili Yazılar ve Reklamlar