TCDD Genel Müdürü Uygun Sakarya’da T26 YHT Tüneli İnşaatını İnceledi

TCDD Genel Müdürü Uygun Sakarya'da T26 YHT Tüneli İnşaatını İnceledi
TCDD Genel Müdürü Uygun Sakarya'da T26 YHT Tüneli İnşaatını İnceledi

TCDD Genel Müdürü Ali İhsan Uygun, pazar günü Sakarya’ya gelerek yapımı devam eden Ankara İstanbul Yüksek Hızlı Tren tünellerinde inceleme yaptı


İstanbul – Ankara – Konya arasında çalışan Yüksek Hızlı Tren YHT hattının Sakarya kesiminde inceleme yapan Genel Müdür Uygun, yapımı süren tünelleri gezdi.

Genel Müdürü Uygun twitter hesabından, Uygun, “Projelerimizi incelemek üzere bugün sahadayız! Ankara-İstanbul Yüksek Hızlı Tren Projesi kapsamında yapım çalışmalarına devam ettiğimiz Sapanca Geyve Doğançay arasındaki imalatları yerinde inceledik, Doğançay 1. ve 2. şantiyelerimizde sunumları aldık” ifadelerini paylaştı.

ANKARA – İSTANBUL ARASI 45 DAKİKA AZALACAK

Genel Müdür Uygun daha sonra da Bilecik’e giderek bu ildeki YHT hatlarında yapılan çalışmaları inceledi.  Ali İhsan Uygun, “Saha incelemelerimizde bir sonraki durağımız, Ankara-İstanbul Yüksek Hızlı Tren Projesi kapsamında Bilecik’te yer alan T26 tüneli inşaatını yerinde inceledik, sunumları aldık. Projelerimiz tamamlandığında Ankara-İstanbul arası 45 dk daha kısalacak.” ifadelerini kullandı.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.


sohbet

Feza.Net

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

İlgili Yazılar ve Reklamlar