TCDD Taşımacılık Makinist Yardımcısı Atama Listesi

TCDD Taşımacılık Makinist Yardımcısı Atama Listesi
TCDD Taşımacılık Makinist Yardımcısı Atama Listesi

TCDD Taşımacılık A.Ş Genel Müdürlüğüne sözleşmeli makinist (yardımcı makinist) pozisyonu için müracaat eden yazılı ve sözlü/uygulamalı sınavına girerek başarılı olan adayların atama listesi yayımlandı.

1 50650 Makinist Yardımcısı Abdullah BÜYÜKSINDIR Afyonkarahisar Bölge Müdürlüğü Afyonkarahisar Lojistik Müdürlüğü
2 50600 Makinist Yardımcısı Abdullah Talha KOÇ Sivas Bölge Müdürlüğü Divriği Lojistik Müdürlüğü
3 50602 Makinist Yardımcısı Abdussamed DEMİREL Malatya Bölge Müdürlüğü Tatvan Lojistik Şefliği
4 50629 Makinist Yardımcısı Ahmet KEKEN Malatya Bölge Müdürlüğü Tatvan Lojistik Şefliği
5 50595 Makinist Yardımcısı Ahmet ÇAVDAR Sivas Bölge Müdürlüğü Divriği Lojistik Müdürlüğü
6 50610 Makinist Yardımcısı Ahmet Samed SARIYİĞİT İzmir Bölge Müdürlüğü Alsancak Lojistik Müdürlüğü
7 50601 Makinist Yardımcısı Ahmet Turan ÜZÜMKAYA Sivas Bölge Müdürlüğü Divriği Lojistik Müdürlüğü
8 50635 Makinist Yardımcısı Ali SARIPINAR İzmir Bölge Müdürlüğü Soma Lojistik Müdürlüğü
9 50599 Makinist Yardımcısı Ali BUÇUK İstanbul Bölge Müdürlüğü Halkalı Lojistik Müdürlüğü
10 50619 Makinist Yardımcısı Alper FİLİZ İzmir Bölge Müdürlüğü Alsancak Lojistik Müdürlüğü
11 50644 Makinist Yardımcısı Alperen ÖZEN Ankara Bölge Müdürlüğü Karabük Ülkü Lojistik Müdürlüğü
12 50642 Makinist Yardımcısı Aziz Burak YAVUZ Ankara Bölge Müdürlüğü Çatalağzı Lojistik Müdürlüğü
13 50585 Makinist Yardımcısı Bahattin BERKA Ankara Bölge Müdürlüğü Kayseri Lojistik Şefliği
14 50594 Makinist Yardımcısı Barış KARAAĞAÇ Afyonkarahisar Bölge Müdürlüğü Afyonkarahisar Lojistik Müdürlüğü
15 50573 Makinist Yardımcısı Bora TURAL İzmir Bölge Müdürlüğü Alsancak Lojistik Müdürlüğü
16 50633 Makinist Yardımcısı Burak İLDEŞ Sivas Bölge Müdürlüğü Kars Lojistik Müdürlüğü
17 50623 Makinist Yardımcısı Burak YÜCEL Sivas Bölge Müdürlüğü Divriği Lojistik Müdürlüğü
18 50638 Makinist Yardımcısı Cengiz Han GÜNEŞ Sivas Bölge Müdürlüğü Divriği Lojistik Müdürlüğü
19 50614 Makinist Yardımcısı Emre AĞDAŞ Malatya Bölge Müdürlüğü Malatya Lojistik Müdürlüğü
20 50609 Makinist Yardımcısı Emrullah KÜÇÜKYILMAZ Ankara Bölge Müdürlüğü Çankırı Lojistik Şefliği
21 50643 Makinist Yardımcısı Enes BÖYREKCİ İstanbul Bölge Müdürlüğü Halkalı Lojistik Müdürlüğü
22 50583 Makinist Yardımcısı Erme Anıl EREN Afyonkarahisar Bölge Müdürlüğü Tavşanlı Lojistik Şefliği
23 50606 Makinist Yardımcısı Ferhat ASLAN İstanbul Bölge Müdürlüğü Halkalı Lojistik Müdürlüğü
24 50605 Makinist Yardımcısı Furkan ÖZTÜRK İstanbul Bölge Müdürlüğü Halkalı Lojistik Müdürlüğü
25 50615 Makinist Yardımcısı Hakan BİNARDAN Malatya Bölge Müdürlüğü Tatvan Lojistik Şefliği
26 50622 Makinist Yardımcısı Hakan Mert AY Sivas Bölge Müdürlüğü Divriği Lojistik Müdürlüğü
27 50574 Makinist Yardımcısı Halil UYGUN Sivas Bölge Müdürlüğü Kars Lojistik Müdürlüğü
28 50626 Makinist Yardımcısı Hanifi KIRAN İstanbul Bölge Müdürlüğü Halkalı Lojistik Müdürlüğü
29 50624 Makinist Yardımcısı Hasan VURAL Sivas Bölge Müdürlüğü Kars Lojistik Müdürlüğü
30 50645 Makinist Yardımcısı Hüseyin VUR Afyonkarahisar Bölge Müdürlüğü Afyonkarahisar Lojistik Müdürlüğü
31 50589 Makinist Yardımcısı Hüseyin GÜNAL Sivas Bölge Müdürlüğü Divriği Lojistik Müdürlüğü
32 50617 Makinist Yardımcısı Hüseyin HACIOĞLU İstanbul Bölge Müdürlüğü Halkalı Lojistik Müdürlüğü
33 50603 Makinist Yardımcısı Hüseyin Emre KEPENEK Sivas Bölge Müdürlüğü Kars Lojistik Müdürlüğü
34 50590 Makinist Yardımcısı İrfan AKIN Sivas Bölge Müdürlüğü Divriği Lojistik Müdürlüğü
35 50627 Makinist Yardımcısı İsmail ÖZDEMİR Ankara Bölge Müdürlüğü Çankırı Lojistik Şefliği
36 50581 Makinist Yardımcısı Kaan KOCAKAYA Afyonkarahisar Bölge Müdürlüğü Tavşanlı Lojistik Şefliği
37 50648 Makinist Yardımcısı Kadir YANGÖZ Afyonkarahisar Bölge Müdürlüğü Tavşanlı Lojistik Şefliği
38 50618 Makinist Yardımcısı Kadir ŞİMŞEK Ankara Bölge Müdürlüğü Karabük Ülkü Lojistik Müdürlüğü
39 50596 Makinist Yardımcısı Mahmut DİNGÖL Sivas Bölge Müdürlüğü Divriği Lojistik Müdürlüğü
40 50621 Makinist Yardımcısı Mahmut Furkan ÇİÇEK Sivas Bölge Müdürlüğü Divriği Lojistik Müdürlüğü
41 50628 Makinist Yardımcısı Mehmet AKDAĞ Malatya Bölge Müdürlüğü Van Lojistik Müdürlüğü
42 50631 Makinist Yardımcısı Mehmet PALTA Malatya Bölge Müdürlüğü Malatya Lojistik Müdürlüğü
43 50607 Makinist Yardımcısı Mehmet AĞDAŞ Malatya Bölge Müdürlüğü Malatya Lojistik Müdürlüğü
44 50636 Makinist Yardımcısı Mehmet Ali DİNÇER Ankara Bölge Müdürlüğü Çatalağzı Lojistik Müdürlüğü
45 50604 Makinist Yardımcısı Mehmet Emin SEVİM Ankara Bölge Müdürlüğü Çankırı Lojistik Şefliği
46 50608 Makinist Yardımcısı Mehmet Zahid AKYOL Malatya Bölge Müdürlüğü Malatya Lojistik Müdürlüğü
47 50577 Makinist Yardımcısı Melih TAŞÇI İstanbul Bölge Müdürlüğü Halkalı Lojistik Müdürlüğü
48 50639 Makinist Yardımcısı Mert KOCAMAN Sivas Bölge Müdürlüğü Divriği Lojistik Müdürlüğü
49 50591 Makinist Yardımcısı Muhammed YILDIZ Ankara Bölge Müdürlüğü Çatalağzı Lojistik Müdürlüğü
50 50634 Makinist Yardımcısı Muhammed Emin KILIÇ Sivas Bölge Müdürlüğü Divriği Lojistik Müdürlüğü
51 50586 Makinist Yardımcısı Muhammed Emin KOLAY İzmir Bölge Müdürlüğü Soma Lojistik Müdürlüğü
52 50641 Makinist Yardımcısı Muhammed Ersan ULU İstanbul Bölge Müdürlüğü Halkalı Lojistik Müdürlüğü
53 50597 Makinist Yardımcısı Muhammed Selçuk ÇETİNER İstanbul Bölge Müdürlüğü Halkalı Lojistik Müdürlüğü
54 50637 Makinist Yardımcısı Murat KOYUN Afyonkarahisar Bölge Müdürlüğü Tavşanlı Lojistik Şefliği
55 50612 Makinist Yardımcısı Murat ŞAHİN Malatya Bölge Müdürlüğü Malatya Lojistik Müdürlüğü
56 50584 Makinist Yardımcısı Murat FAİDECİ İzmir Bölge Müdürlüğü Alsancak Lojistik Müdürlüğü
57 50646 Makinist Yardımcısı Mustafa Burak YÜCE Afyonkarahisar Bölge Müdürlüğü Tavşanlı Lojistik Şefliği
58 50579 Makinist Yardımcısı Mustan Mücahit MAKAL Sivas Bölge Müdürlüğü Divriği Lojistik Müdürlüğü
59 50632 Makinist Yardımcısı Nuh AĞRIDAĞI Malatya Bölge Müdürlüğü Malatya Lojistik Müdürlüğü
60 50620 Makinist Yardımcısı Oğuzhan MAZLUM Ankara Bölge Müdürlüğü Karabük Ülkü Lojistik Müdürlüğü
61 50613 Makinist Yardımcısı Oktay DEMİRHAN Malatya Bölge Müdürlüğü Tatvan Lojistik Şefliği
62 50593 Makinist Yardımcısı Onur TANRIVERDİ İzmir Bölge Müdürlüğü Soma Lojistik Müdürlüğü
63 50611 Makinist Yardımcısı Osman KARADEVELİ Afyonkarahisar Bölge Müdürlüğü Tavşanlı Lojistik Şefliği
64 50598 Makinist Yardımcısı Ozan KARADENİZ Sivas Bölge Müdürlüğü Divriği Lojistik Müdürlüğü
65 50625 Makinist Yardımcısı Ömer AYYILDIZ Malatya Bölge Müdürlüğü Van Lojistik Müdürlüğü
66 50576 Makinist Yardımcısı Ömer ÜNAL Afyonkarahisar Bölge Müdürlüğü Afyonkarahisar Lojistik Müdürlüğü
67 50588 Makinist Yardımcısı Ömer Faruk DERELİ İstanbul Bölge Müdürlüğü Halkalı Lojistik Müdürlüğü
68 50616 Makinist Yardımcısı Özkan ÖZDEMİR Sivas Bölge Müdürlüğü Divriği Lojistik Müdürlüğü
69 50580 Makinist Yardımcısı Ramazan Fatihhan MEMİŞ Malatya Bölge Müdürlüğü Van Lojistik Müdürlüğü
70 50578 Makinist Yardımcısı Reha Baturay SAADETLİOĞLU Sivas Bölge Müdürlüğü Divriği Lojistik Müdürlüğü
71 50649 Makinist Yardımcısı Sebahattin NUĞAY İzmir Bölge Müdürlüğü Soma Lojistik Müdürlüğü
72 50575 Makinist Yardımcısı Serhan ADA İzmir Bölge Müdürlüğü Soma Lojistik Müdürlüğü
73 50592 Makinist Yardımcısı Serkan OKUMUŞ Ankara Bölge Müdürlüğü Kayseri Lojistik Şefliği
74 50587 Makinist Yardımcısı Süleyman CANSEVER İzmir Bölge Müdürlüğü Soma Lojistik Müdürlüğü
75 50647 Makinist Yardımcısı Tuncer AKAY Ankara Bölge Müdürlüğü Kayseri Lojistik Şefliği
76 50630 Makinist Yardımcısı Uğur KAHRAMAN Malatya Bölge Müdürlüğü Van Lojistik Müdürlüğü
77 50640 Makinist Yardımcısı Yakup ÇETİN İzmir Bölge Müdürlüğü Soma Lojistik Müdürlüğü
78 50582 Makinist Yardımcısı Yasin TARLACI Sivas Bölge Müdürlüğü Divriği Lojistik Müdürlüğü

NOT: Bu duyuru tebligat yerine geçtiğinden ilgililere ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.



sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar